-

Marcin-K

Al-Jachira

Nie było mnie chwilę, porwało mnie szkolenie, na które wysłano mnie w pracy, wracam, a tu nowa gwiazda. Klaudia Jachira. Jachira w lodówce, w autobusie, w telefonie, w kuchni, tu, tam. Komu Klaudia Jachira zawdzięcza ten, jak to mawiają gracze komputerowi, boost swojej kariery, tego nagłego awansu z niegroźnej "świruski" do niemalże wice Grety polskiego parlamentaryzmu? Grzegorzowi Schetynie? Donaldowi Tuskowi? ONZ? Rotszyldom? Sororosowi? Reptilianom? A gdzie tam. Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje. Przycisk uruchamiający katapultę został naciśnięty gdzieś w okolicach Nowogrodzkiej, choć nie sądzę by osobiście przyłożył wektor siły sam Prezes. Myślę że to oddolna robota, nie wiem kto tam teraz jest kampanijnym kaowcem, Szefernaker? Najczarniejszą robotę wykonują niezawodni Karnowscy Brothers i ich dzienn... "media workerzy". Twarz Klaudii Jachiry zalała, dosłownie zalała portal wyżej wymienionych asów. Na temat Klaudii Jachiry napisali już sprężyste teksty wszyscy, ekhm, publicyści - od Adamskiego(chyba), przez Nykiel, po Sowińca. Na jakiej podstawie uważam, że kaowcy z Nowogrodzkiej generują prąd dla Jachiry? Otóż zrobiłem mały test. Wszedłem - nie robię tego już od dawien dawna - na stronę gazeta.pl. Chciałem sprawdzić, co mówi się tam o Jachirze? Otóż nic się tam nie mówi. Czy bowiem można nazwać "mówieniem" dwie nieistotne notki-prztynki, ukryte gdzieś pod zwałami reklam i doniesień o porażce siatkarzy i o tym, że słoweńskie media uznały ich za "aroganckich"? Na gazeta.pl gada się o wszystkim tym, co zawsze. Są doniesienia o tym, że Kaczyński chce oszukać kolejne grupy społeczne, o dwunastolatce która urodziła dziecko, i o sugestiach Schetyny, że wybory mogą zostać sfałszowane. Ale o Jachirze się tam milczy. Być może to ja miałem takie niezwykłe "szczęście" - a normalnie na gazeta pl jest dokładnie tyle samo notek co na "wPolityce". Tam po dziesiątej już przestałem liczyć, a mówię tu tylko o stronie głównej. Jeśli ktoś mi nie wierzy, zapraszam do sprawdzenia. Proszę wejść na portal Karnowskich i policzyć notki z Jachirą w roli głównej. Stawiam, że po dwudziestej Wam się to znudzi.

Karnowscy to nie wszystko. Jachira wkroczyła oficjalnie do pisowskiego przekazu dnia, i właściwie boję się, że za chwilę Andrzej Duda zadzwoni do Prezydenta Trumpa i zapyta go, co on sądzi o tej naszej Klaudii w czarnym żakieciku i żółtej sukience. To oczywiście przejaskrawienie, bo na szczęście pewne kwestie nie dosiąkają do samej góry. Mam nadzieję, że ani premier Morawiecki, ani sam prezes nie dadzą tej pani kolejnych punktów do fejmu. Zaznaczam, że moja nadzieja nie należy do kategorii tych pancernych.

Jeśli chodzi o mnie, to ja mam tylko jedną obawę. I tylko dlatego piszę ten tekst, bez wielkich oczywiście nadziei, że przeczyta go ktokolwiek z osób, wśród których padło hasło: operacja "Jachira". Patrzę sobie na zdjęcia Klaudii Jachiry i myślę sobie, że to jej zamglone spojrzenie mówi nam wszystko. Bardzo nie chciałbym takiej sytuacji, a mam niedobre przeczucie, że dokładnie tak się stanie, żeby za jakiś czas ona nie stała się "nasza", i żeby nie wygłaszała na KUL-u za jakiś czas przemówień na wspólnym panelu z Matką Kurką, młodym Śpiewakiem, Jarosławem Jakimowiczem, Miriam Shadeed i to już, autentyczna zgroza, Moniką Jaruzelską, gdzie całe to towarzystwo będzie dyskutowało o walce z przemysłem pogardy, a wszystko to będzie relacjonowane przez portal "wPolityce".tagi: pis 

Marcin-K
27 września 2019 10:54
50     2393    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
chlor @Marcin-K
27 września 2019 11:23

Nie mam pojęcia kto to taki. Kiedyś często leciała piosenka: "Kłanta namera, Jachira kłanta namera, Kłanta nameeeera - jachira kłanta namera, itd".

 

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @Marcin-K
27 września 2019 11:41

ja tu na wyspie nie ma telewizora a przegladanie netu też różnie wygląda...zastanawiam się, kiedy ta laska publicznie zawoła... "melduję wykonanie zadania..."  co do promocji...pisałem już, moimzdaniem jakaś grupa ubeków przewerbowała się do Kaczyńskiego... dlaczego ? bo przypuszczalnie szkopy pospołu z francami, żydami i kowbojami chcieli totalnie wyślizgać ich z interesu... amrionetki dotychczasowe okazały się za głupie i pazerne... np. tusk uciekł do hajlhitlerów więc  póki merkel trzyma nad nim kryszę to sbecy mogą go cmoknąć...potomkowie ss i abwhery głupi nie są grają o duuużą stawkę, byli blisko połknięcia Polski zdaje się...

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @Marcin-K
27 września 2019 11:45

zapomniałem napisać, też jestem zdziwiony tym jachirowaniem w publikatorach, u mnie to nie grozi ale w Polsce chyba istnieje poważna grozba, że podnosząc deskę od sedesu coby siku zrobić klodzia może wyskoczyć i zaśpiewać

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @chlor 27 września 2019 11:23
27 września 2019 11:51

No a Karnowscy tak się starają - a tu człowiek, który nadal nie wie, kto to Jachira...

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @gorylisko 27 września 2019 11:45
27 września 2019 11:53

Na zmianę - Jachira i Sok z buraka czy czego tam. Niech się spece od pijaru dla PiS-u nie przegrzeją od tej roboty. Następni którzy nie rozumieją, że czasami lepiej zamilknąć i dać przemawiać rzeczywistości. Nie, oni muszą dorzucać do pieca, żeby ktoś nie pomyślał że się opierniczają.

zaloguj się by móc komentować

adamo21 @Marcin-K
27 września 2019 12:02

Jachira, to wartość jednego F35.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @adamo21 27 września 2019 12:02
27 września 2019 12:11

Albo dwóch Efów szesnastych. Albo półrocznego budżetu 500+. i tak daly, i tak daly...

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Marcin-K 27 września 2019 11:53
27 września 2019 12:15

Bo to lenie fizyczne i intelektualne  są. Łapią każdy temat, byle był to "gotowiec", bez względu na sens i rangę  "eventu".  Honorarium przecież i tak skapnie, a nie trzeba się   wysilić.

zaloguj się by móc komentować

boomerang85 @Marcin-K 27 września 2019 11:51
27 września 2019 12:43

Myślę, że Jachira, jeśli chce się stać "nasza" i brylować na portalu u Karnowskich, najpierw musiałaby zrobić sobie tatuaż, conajmniej jeden, na wzór niejakiego "Różala". Bracia, o ile dobrze zdążyłem zaobserwować, lubują się w takich klimatach.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @stanislaw-orda 27 września 2019 12:15
27 września 2019 12:52

No i "gotowiec" sam generuje kolejne odcinki. Trzeba tylko łapać. Ale oni są rozgrzani i nie wyczuwają momentu, kiedy taka umiejętna propaganda zamienia się we własną karykaturę.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @boomerang85 27 września 2019 12:43
27 września 2019 12:53

Ona w każdej chwili może przejść przemianę, odwrotną od Hadacza. Możemy ją nagle zobaczyć jako nawróconą katoliczkę (albo ewentualnie protestantkę) która nagle zrozumiała, że źle robiła. Najpierw żniwo po jednej stronie, potem po drugiej.

zaloguj się by móc komentować

BezNicka @stanislaw-orda 27 września 2019 12:15
27 września 2019 13:00

Dzień dobry. Z różnych info w sieci, o panach nie z kapelusza, i z  danych, o wpływie z reklam, wszystko wskazuje na to, że pana słowa się potwierdzają. Panowie owi służą jedynie sobie korzystając z koniunktury PiSowskiej. 

zaloguj się by móc komentować

przemsa @Marcin-K
27 września 2019 13:07

Fajny tytuł.

 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @przemsa 27 września 2019 13:07
27 września 2019 13:15

Przyszedł mi do głowy, gdy już miałem wpisaną połowę innego. 

zaloguj się by móc komentować

przemsa @Marcin-K 27 września 2019 13:15
27 września 2019 14:17

I tak czasem bywa. 

zaloguj się by móc komentować

dziad-kalwaryjski @Marcin-K
27 września 2019 14:30

Ja bywam "nasz", Ty i wielu innych. O tym kto będzie "nasz"-ogólnopolski, zdecydują władcy przekaziorów, zapraszając do dyskusji albo nie mówiąc nic.

Toyah świetnie zauważył, że chodzi o to by Jachira wygrała z Kidawą. Maski muszą opaść.

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @Marcin-K
27 września 2019 14:37

Daj Pan spokój - szkoda czasu. To tylko przedwyborcza dewastacja emocji.

Stronnictwo pruskie gra na obniżenie frekwencji i wypuściło harcownika a raczej harcerkę z obecnego tęczowego ZHP. [Tak miniaturka i podróbka Palikota].

Trochę im nie wyszło tęczowa harcerka jest inteligentna podłapała szansę na wybicie się a że druga strona robi jej kampanie to z tego chyba 11 miejsca może wejdzie i wybije leśnych dziadków z miejsc biorących.

W tęczowej Warszawie – to co głosi tęczowa harcerka jej samej dobrze służy, na prowincji leśne dziadki mają kłopot jak się z wygłupów harcerki tłumaczyć.

Niby wszystko gra ale stronnictw pruskie czuje że parasol medialny nieszczelny.

Ale jest co zazdrościć – agenturze pruskiej bo Berlin o swoich zawsze pamięta i dba – czego przykładem są zapomogi wypłacane po II wojnie gdy zmarł Paul von Lettow-Vorbeck – byłym żołnierzom jednostek askarisów w Tanzanii z I wojny. I do dziś cudzoziemscy weterani Waffen SS np. z Belgi dostają dodatek do emerytury, jak jest na Ukrainie i Rosji to trzeba by sprawdzić. 

Anglosasi – są bezwzględni i swoją agenturę to raczej utylizują a przyrzeczenia są nie aktualne, gdy po rozpadzie ZSRR potomkowie Basmaczy wnieśli o wypłatę obiecanych dziadom sum ambasadorzy jej królewskiej mości nie byli wyrozumiali.  Nam też pozwolono po II wojnie łaskawie zapłacić za każdy  wydzielony Silom Zbrojnym na Zachodzie - koc, menażkę, sort mundurowy, sprzęt i paliwo do samolotów. 

Czyli można zrozumieć aktywistów KOD oni dla wnuków się poświęcają i tą pruską wdzięczności tylko czy wiedzą do końca kto ich najmował.

Ot na pozór taktyczne rozgrywki malców w piaskownic gdy komornik spisuje rzeczy do zajęcia.

Choć nie do końca – bo nie którzy twierdzą że komornik to się jeszcze zdziwi że rzeczy które chce wyznaczyć do zajęcie już od dawna mają innych właścicieli.

zaloguj się by móc komentować

Wrotycz1 @Marcin-K
27 września 2019 14:44

W mowie tej panienki słychać obcy zaśpiew, chyba pochodzi z tamtych stron:

https://www.salon24.pl/u/nick/987848,pochodzenie-nazwiska-jachira-zagadka-rozwiazana#comments

Może we Wrocławiu coś więcj o niej wiedzą.

Ukończyła Wydział Lalkarski w PWST we Wrocławiu.

Na patronit, po 2,5 roku ma 109 patronów i średnio 1820 zł miesięcznie, 38225 zł łącznie otrzymała.

 

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Marcin-K 27 września 2019 12:52
27 września 2019 14:53

Bo jest im "wsio rawno", byle kolejną audycję  odfajkować.

Skoro im "kolo" (Kurski) za to badziewie płaci, to tylko głupi by nie skorzystał.

zaloguj się by móc komentować


ewa-rembikowska @Wrotycz1 27 września 2019 14:44
27 września 2019 17:41

Dziewczyna chce dołączyć do grona celebrytek. W najlepszym wypadku wydać się za jakiegoś Staraka a w najgorszym załapać się do jakiegoś serialu, albo do reklamy. Ma swoje 5 minut - znalazła swój target i do niego się zwraca.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Marcin-K
27 września 2019 18:32

Nie ma sie czym ekscytowac, panie Marcinie.

Jedni sie zachwycaja Wojciechem Cejrowskim [to ten facet ktory chodzi boso i pije zsiadle mleko], inni jeszcze Maria Peszek [ta co mowila ze ona w razie czego granatow nie bedzie nosic].

 

zaloguj się by móc komentować

re-or @Marcin-K
27 września 2019 20:28

Nie wiem kto to Jachira, ani o co z nią chodzi. A nie chce mi się sprawdzać... za to wiem co to ten sok z buraka. Tzn zaraz tam "wiem"... coś słyszałem po prostu. Natomiast za tytuł plus. Dałbym nawet dwa, gdyby się dało.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
27 września 2019 20:50

Trzymam kciuki, Niesiołowski nie startuje, Szeuring Wielgus nie wiadomo czy wejdzie; sam Tarczyński może nie udźwignąć...

zaloguj się by móc komentować


Szczodrocha33 @Marcin-K
27 września 2019 22:14

"Bardzo nie chciałbym takiej sytuacji, a mam niedobre przeczucie, że dokładnie tak się stanie, żeby za jakiś czas ona nie stała się "nasza", i żeby nie wygłaszała na KUL-u za jakiś czas przemówień na wspólnym panelu z Matką Kurką, młodym Śpiewakiem, Jarosławem Jakimowiczem, Miriam Shadeed i to już, autentyczna zgroza, Moniką Jaruzelską, gdzie całe to towarzystwo będzie dyskutowało o walce z przemysłem pogardy, a wszystko to będzie relacjonowane przez portal "wPolityce"."

A co to jest ta Matka Kurki? Ciagle na roznych blogach w sieci ta cudaczna nazwa sie przewija.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ewa-rembikowska 27 września 2019 17:41
27 września 2019 22:16

"Ma swoje 5 minut - znalazła swój target i do niego się zwraca."

Najstraszniejsze jest wlasnie to ze ona w ogole ma swoj target.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @Szczodrocha33 27 września 2019 22:16
27 września 2019 22:31

Warszawskie korpoludki - wyalienowane ze swoich środowisk plus potomkowie tych, co budowali nam raj na ziemi. Niestetyw tego towarzystwa jest całkiem sporo. Skoro na Cimoszewicza głosowało 219 tys. osób, to...znaczy, że Warszawa jest miastem nawiedzonym przez szatana.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @ewa-rembikowska 27 września 2019 22:31
27 września 2019 22:42

Warszawa została zamordowana w 1944 roku.

Dslej  to już tylko  nazwa.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @stanislaw-orda 27 września 2019 22:42
27 września 2019 22:50

Zgadza się. Warszawy nie ma i już raczej nie będzie.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ewa-rembikowska 27 września 2019 22:31
28 września 2019 00:19

"Skoro na Cimoszewicza głosowało 219 tys. osób, to...znaczy, że Warszawa jest miastem nawiedzonym przez szatana."

Tak, Cimoszewicz to dobitny przyklad.

To miasto, przepraszam, ten szkaradny i zdewastowany pod kazdym wzgledem moloch jest juz chyba stracony.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Szczodrocha33 28 września 2019 00:19
28 września 2019 00:23

Zawsze jak przyjezdzam do Warszawy to czuje sie dziwnie przygnieciony, jakos mi nieswojo.

Duze miasta gdzie indziej na swiecie maja czesto swoj jakis lokalny koloryt i oryginalnosc [w USA nawet taki Nowy Jork czy Los Angeles, choc sa o niebo wieksze od Warszawy].

Tutaj jest wszystko dziwnie wyjalowione. Tak jakby na jakichs nieuzytkach postawiono kupe betonowych klockow.

zaloguj się by móc komentować

JK @Marcin-K
28 września 2019 09:45

W tej wylicznce "naszystów" zapomniał pan o pani Magdzie Ogórek i o pani - imienia nie pomnę- "i czasopsma" Jakubowskiej.

zaloguj się by móc komentować

JK @JK 28 września 2019 09:45
28 września 2019 09:48

I patrz Pna ile się tego namnożyło.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JK 28 września 2019 09:45
28 września 2019 11:38

tylko krowa nie zmienia poglądów

zaloguj się by móc komentować

tomciob @Wrotycz1 27 września 2019 14:44
28 września 2019 12:11

Sprawa wygląda jednak chyba zdecydowanie poważniej niż sugeruje tytuł notki i jej treść. Ale zacznijmy od początku.

Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie (Wikipedia)

"Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (dawniej: „Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie”) – publiczna szkoła wyższa założona w 1946 r. w Krakowie, kształcąca przyszłych aktorów i reżyserów.

Uczelnia powstała w 1946 roku z połączenia trzech autonomicznych studiów aktorskich, z których dwa należały do krakowskich teatrów:

Studia Aktorskiego przy Starym Teatrze (Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie). Studia Aktorskiego przy Teatrze im. J. Słowackiego (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie) oraz Studia Dramatycznego Iwona Galla.


Otrzymała nazwę Państwowa Szkoła Dramatyczna, jej pierwszym rektorem był Juliusz Osterwa, a nauka trwała 3 lata. W 1949 zmieniono nazwę na Państwową Wyższą Szkołę Aktorską (i przedłużono okres studiów do czterech lat), zaś w 1955 na Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. Od 1 października 2017 roku uczelnia nosi nazwę: Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Ludwik Solski został natomiast patronem Wydziału Aktorskiego w Krakowie.

Wydziały:

Aktorski w Krakowie im. Ludwika Solskiego

Reżyserii Dramatu w Krakowie

Aktorski we Wrocławiu

Lalkarski we Wrocławiu

Teatru Tańca w Bytomiu".

A teraz rzućmy okiem na listę osób, które ukończyły (myślę że to niepełna lista) wrocławską filię krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych:

Absolwenci Filii we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (Wikipedia)

wyświetlono 152 spośród wszystkich 152 stron tej kategorii.

"A
Bartosz Adamczyk
Paweł Adamski
Irmina Annusewicz
B
Zygmunt Babiak
Anna Bajer
Mirosław Baka
Justyna Bartoszewicz
Jerzy Batycki
Tomasz Bednarek (aktor)
Dariusz Bereski
Krzysztof Bień (aktor)
Paweł Binkowski
Przemysław Bluszcz
Monika Bolly
Jacek Bończyk
Sylwia Boroń
Bożena Borowska
Maciej Brzoska
Katarzyna Bujakiewicz
Agata Bykowska
C
Artur Chamski
Paulina Chapko
Antonina Choroszy
Juliusz Chrząstowski
Aleksandra Ciejek
D
Dorota Deląg
Krystyna Dmochowska
Krzysztof Dracz
Mariusz Drężek
Justyna Ducka
Robert Dudzik
Grażyna Dyląg
Jarosław Dziedzic
Łukasz Dziemidok
F
Bartłomiej Firlet
Jolanta Fraszyńska
Bożena Furczyk
G
Grzegorz Gadziomski
Maciej Gąsiorek
Gabriel Gietzky
Maciej Gisman
Elżbieta Golińska
Robert Gonera
Artur Gotz
Jarosław Góral
Joanna Górniak
Jerzy Górski (aktor)
Anna Guzik
H
Aleksandra Hamkało
Kalina Hlimi-Pawlukiewicz
Adam Hutyra
Agata Hutyra
I
Anna Ilczuk
J
Arkadiusz Jakubik
Mariusz Jakus
Jan Jankowski (aktor)
K
Przemysław Kania
Bartłomiej Kasprzykowski
Andrzej Kępiński (aktor)
Mariusz Kiljan
Marta Klubowicz
Andrzej Kłak
Marek Kocot
Piotr Konieczyński
Michał Kościuk
Beata Olga Kowalska
Dariusz Kowalski (aktor)
Anna Kózka
Anna Kramarczyk
Joanna Kreft-Baka
Paweł Królikowski
Bogdan Kuczkowski
Igor Kujawski
Krzysztof Kuliński
Agnieszka Kunikowska
Jadwiga Kuta
Tadeusz Kuta (aktor)
Anna Kutkowska
Magdalena Kuźniewska
Agnieszka Kwietniewska
L
Elżbieta Laskiewicz
Eryk Lubos
Ł
Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska
Piotr Łukawski
M
Dariusz Majchrzak
Wojciech Majchrzak
Paweł Małaszyński
Andrzej Mastalerz
Łukasz Matecki
Krzysztof Mateusiak
Agnieszka Matysiak
Wojciech Mecwaldowski
Katarzyna Z. Michalska
Rozalia Mierzicka
Jacek Mikołajczak
Karolina Muszalak
N
Mikołaj Niakas
Magdalena Nieć
Andrzej Niemirski
O
Waldemar Obłoza
Paweł Okoński
Joanna Opozda
Aldona Orman
Małgorzata Osiej-Gadzina
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Ilona Ostrowska
P
Renata Pałys
Michał Paszczyk
Adam Pater
Bartosz Picher
Marcin Piejaś
Jerzy Jan Połoński
Aleksandra Popławska (aktorka)
Kinga Preis
Barbara Prokopowicz
R
Beata Rakowska
Miłogost Reczek
Krzysztof Respondek
Elżbieta Romanowska
Mikołaj Roznerski
Magdalena Różańska
S
Magdalena Schejbal
Ewa Skibińska
Roberto Skolmowski
Jadwiga Skupnik
Sebastian Stankiewicz
Aleksander Stasiewicz
Aldona Struzik
Sławomir Sulej
Konrad Szachnowski
Karina Szafrańska
Roman Szafrański
Waldemar Szczepaniak
Marcin Sztabiński
Ś
Marta Ścisłowicz
T
Jędrzej Taranek
Marek Tynda
W
Marta Waldera
Magdalena Waligórska-Lisiecka
Katarzyna Walter
Szymon Piotr Warszawski
Krystian Wieczorek
Daniel Wieleba
Robert Więckiewicz
Jolanta Wilk
Jarosław Witaszczyk
Anna Wojton
Justyna Woźniak
Z
Zbigniew Zaniewski (aktor)
Grażyna Zielińska
Ż
Cezary Żak
Katarzyna Żak"

Parę z tych osób jest mi dobrze znanych z ich pracy w "polskiej kulturze." Co to oznacza? Ano to, iż autor notki się myli bagatelizując "sprawę pani Jachiry." Przed naszymi oczami robi się doskonale wyreżyserowany spektakl z udziałem osoby po studiach aktorskich z "właściwej uczelni." Czemu PiS bierze w tym udział? Ano temu, że wbrew swojemu lansowi jest elementem dokładnie tej samej gry i układanki. Gry o dusze wyborców i ich emocje. W tej grze musi być dobry i zły policjant. Akurat dzisiaj PiS jest tym dobrym ale pamiętam czasy gdy był tym złym i pewnie nadejdą takie kiedy tym złym znów zostanie. Bo owce przeznaczone do strzyżenia powinny mieć do wybory przynajmniej dwa pastwiska z których mogą sobie poskubać trawkę.

Nie mniej ciekawie wygląda strona absolwentów krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Ale tę listę nazwisk zostawiam już zainteresowanym.

Dzięki autorowi za notkę (świetny tytuł) i pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @tomciob 28 września 2019 12:11
28 września 2019 13:14

Jachiry tu nie ma, może po drodze zmieniła nazwisko.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @tomciob 28 września 2019 12:11
28 września 2019 13:20

Kim jest ta pani, to tak naprawdę nie wiadomo.

Na stronie

https://www.filmweb.pl/person/Klaudia+Jachira-1742953/trivia piszą,że

w 2008 roku została absolwentką Studia Aktorskiego "Lart Studio" w Krakowie (Polska). Ukończyła także Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie (Polska). 

Na liście absolwentów z Wrocławia i Krakowa jej nie widzę.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @Marcin-K
28 września 2019 13:23

Natomiast na tej stronie http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1176085

podają, że Jachira w 2013 ukończyła wydział lalkarski we Wrocławiu.

zaloguj się by móc komentować

bendix @ewa-rembikowska 28 września 2019 13:23
28 września 2019 14:35

Bez urazy i proszę się nie gniewać ale to coś jest tylko ścierwem ludzkim.

Pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @JK 28 września 2019 09:45
28 września 2019 21:08

Jeszcze dodałbym "eksperta od spraw społecznych", profesora Kazimierza Kika.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Szczodrocha33 27 września 2019 22:14
28 września 2019 21:10

Matka Kurka to w tej chwili "jedyny" bloger prawicowy obok KAtaryny. Zasłynął z sądowej spiny z Owsiakiem. Nick Matka Kurka to odwrócenie Ojca Rydzyka - ten pan zaczynał niegdyś jako najbardziej wyszczekany w sieci hejter PiS-u i braci Kaczyńskich, potem doznał nagłej przemiany i dziś jest "nasz".

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @porfirogeneta 27 września 2019 20:50
28 września 2019 21:11

Za co, lub za kogo trzymasz kciuki??

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
28 września 2019 21:52

Za Polskę.

zaloguj się by móc komentować

atelin @ewa-rembikowska 28 września 2019 13:14
29 września 2019 10:45

Musiałaby też zmienić też imię, więc lipa jakaś. Ale może chodzi o prosty przekaz, że Jachira wie wszystko o kukiełkach...? Albo sama jest marionetką...?

Odnosząc się do Pani wpisu o chęci wykorzystania pięciu minut: może odpowiedź jest jeszcze prostsza, może PO stawia na takie debilizmy bezwiednie, że przypomnę Muchę na mównicy śpiewającą "Nie pucz, kiedy odjadę...".

 

 

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K 28 września 2019 21:10
29 września 2019 21:57

Oj tam, oj tam reżyserowie sceny politycznej nie takie już sztuki nam wystawiali, jak metamorfoza Piotra Wielguckiego, Magda Ogórek, RAZ, Cezary Michalski. Teraz jest rozkaz żeby wygrał PiS, w TV tak mówili; jak będą inne zamówienia będą inne metamorfozy i wygrają "ci inni" może nawet Morawiecki będzie doradzał premierowi, kto wie? Za przyzwoitej monarchii nie trzeba by było tej armii pasożytów z odcinka propagandy, jednej, czy drugiej, a tak mamy to co mamy.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować