-

Marcin-K

Czy Katarzyna Lubnauer jest reptilianką?

Wiem, znów być może usłyszę zarzut, że zaśmiecam SN nic nie znaczącymi pierdołami. Cóż poradzę. Jak to mawia pewien maharadża polskiej publicystyki prawicowej, by nie powiedzieć endeckiej: takiego mnie już macie.

Na swoją obronę przyznam na początek, że i mnie samego ta drobna wydawałoby się sprawka zainteresowała "tak se". Przeczytałem u Karnowskich, że oto wpadł w srogie ręce ministra Ziobry pewien tajemniczy człowiek, który ośmielił się anonimowo grozić gwieździe lewicy progresywistycznej Katarzynie Lubnauer. I tyle. Tylko tyle napisano w pierwszych doniesieniach. Zbagatelizowałem sprawę i zająłem się czytaniem o tym, że Jachirę chcą wywalić z list wyborczych. Gdzieś jednak moja obolała podświadomość podpowiadała mi, że ta wiadomość o anonimowych groźbach wobec Lubnauer ma charakter na tyle osobliwy, iż musi mieć dalszy ciąg. Bardzo intrygująca była już sama lapidarność tej notki. Ktoś, gdzieś, jakoś, coś. No to po prostu, jak to mawiali bohaterowie starych seriali kryminalnych, śmierdziało mi na kilometr. Miałem już właściwie pewność, że już za chwileczkę dowiemy się o tej sprawie coś więcej, bo pewnie póki co stażysta wrzucił żeby się klikało, a potem jeszcze dorzucą garść pikantnych szczegółów. Jak w Netflixie czy w innym tego typu wynalazku.

No i tak było w rzeczy samej. Co prawda Karnowscy wcale się tu jakoś nie popisali, bo wrzucili potem kilka mdłych uzupełnień, z których wynikało, że Lubnauer groził, uwaga uwaga, facet ze straży marszałkowskiej. I na tym temat miał się zdaniem "naszego" portalu wyczerpać. Mnie jednak było na tyle mało, że zacząłem "szperać" w googlu, łaknąc choć odrobiny szczegółu w tej sprawie. I wypierniczyło mnie z miejsca na stronę czegoś co nazywa się Fakt24, gdzie rozwiano, odrobinę bo odrobinę, ale jednak, tę chmurę dymu wiszącą nad sejmowym "kejsem". Otóż jak się tam dowiedziałem, zatrzymany strażnik miał napisać do redakcji TVN, gdzie gwiazda progresywizmu miała właśnie polityczny wykon, obelżywy mail skierowany właśnie, do gwiazdy. Miały tam być zawarte - tak donosi Fakt24 - takie oto słowa:

"Lubnauer ty kur...o, szmato, dziwko, suko trzeba cię zabić, jak tego złodzieja Adamowicza".

I proszę sobie wyobrazić, że moderatorzy tefałenowskiego imperium z miejsca złapali ten mail i polecieli na policję. Jest to dziwne, bo przecież ktoś mógłby się doczepić, że nie szanuje się artystycznej ekspresji oraz możliwości wyrażania podwyższonych emocji politycznych, ot, czasem i obelżywym słowem. No po prostu człowieka chce normalnie od środka rozsadzić, zwłaszcza jak się widzi tego małego Hitlerka z Żoliborza, starego kawalera mieszkającego z kotem, karakana, swołocz jedną... Jednak trzeba pamiętać, że mamy tu do czynienia ze stacją TVN, czyli znanymi w galaktyce obrońcami dobrych obyczajów oraz rycerskiego traktowania tych nawet, z którymi "głęboko się nie zgadzają". Ktoś tam pewnie siedział, zobaczył tego maila i pomyślał, no nie, no to już przesada, i bum. Ruszyła machina, nawet agenci CSI musieliby się poczuć jak neptki. Ciach, pach i już gościu został namierzony, złapany i osadzony. Wciąż jednak nie natknąłem się nigdzie na choćby jakieś głupie "Romuald W.", "Bogumił Z." albo chociaż "Janusz Y.". Nic, zero. Rodo. Wiemy tylko że agresor o umiejętności obrażania innych godnej gimbusa sprzed reformy jest 44-letnim strażnikiem w Sejmie z 19-letnim stażem. Aha, i to jest bardzo ważne. Jakiś czas wcześniej policja ostrzegła Lubnauer, że ów namierzony jegomość kręci się gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania liberalno-progresywistycznej polityczki. Nastąpiły publiczne podziękowania za sprężystość, a prowokator, tfu, sprawca został ciupasem zdjęty i zawieziony do tjurmy.

Cudownie ocalona postanowiła jednak nadać sprawie odpowiedni rzeczy wymiar.

Nie wiem, czy to prawda, natomiast to nadaje tej sprawie dodatkowego wymiaru. W tej kadencji Straż Marszałkowska zyskała dużo większe uprawnienia, niczym służby mundurowe, strażnicy mają broń. Dlatego osoby, które idą do tej służby, powinny być poddawane ścisłej kontroli. 

Mam wrażenie, że rządzący zrobili ze Straży Marszałkowskiej swoje służby, straż przyboczną i chronią wyłącznie swoich, natomiast przedstawiciele opozycji mają czuć się zastraszeni, szczególnie to może być odczuwalne dla takich osób, które jak ja mieszkają w hotelu poselskim

Czyli przekładając z nowoczesnego na nasze: PiS stworzył sobie własne SA kręcące się z bronią po Sejmie, co ma znaczyć tyle, że jak się jakiemuś pisoskiemu siepaczowi nie spodoba krzywe spojrzenie progresywisty albo innego ekologa, to pisoski siepacz wyjmie wydany mu na nielegalu bandolet i wypali biednemu lewicowcowi prosto w głowę. Dodaje jeszcze Lubnauer, że ona się "nie przestraszy" i dalej będzie jeździć w Polskę i przekonywać, by ludzie nie głosowali w żadnym razie na pisoskich siepaczy.

I to właśnie, te idiotyzmy wypowiedziane przez Lubnauer sprawiają, że mogę spokojnie snuć tak samo kosmiczne domniemania. Na przykład: "MAM WRAŻENIE" choć "NIE WIEM CZY TO PRAWDA", iż Katarzyna Lubnauer jest najprawdziwszą reptilianką i zdalnie przejęła kontrolę nad biednym strażnikiem i zmusiła go do napisania pogróżek, które mógłby stworzyć tylko idiota-gimbus albo facio, który pisze dialogi dla Vegi. Na szczęście pani Lubnauer jest chyba na najniższym wtajemniczeniu reptiliańskim i nie zdołała zmusić zdalnie tego androida z Sejmu, żeby podpisał swoje obelgi "kot Kaczyńskiego", "Mała Emi" albo po prostu "Zbigniew Ziobro". Pani Katarzyno. Ja jako zupełnie szary obywatel pytam wprost: czy zadaje się pani z reptilianami? Niech mnie pani nie ignoruje, bo nie spocznę do póki tego nie ustalę.

 tagi: nowoczesna 

Marcin-K
24 września 2019 11:21
21     1563    7 zaloguj sie by polubić
komentarze:
stanislaw-orda @Marcin-K
24 września 2019 11:45

no, a z jakiego IP napisa? Słuzbowego czy prywatnego?

Jesli ze słuzbowego, to czy strażnicy w Sejmie maja imiennie przyznane tego rodzaju gadzety, czy jakis jeden wspołny, gdzie nawet postronna osoba może coś wyklikać.

"Afera" wyglada na mało pomysłowa ustawkę.

Co oznacza, że kolejne ustawki będą coraz  bardziej aroganckie i prymitywne, czyli takie zupełnie na rympał.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Marcin-K
24 września 2019 11:52

lepsze w treści są napisy na murach w mieście Gdańsk, fotografii nie rozpowszechniam ale na każdym widok robi wrażenie

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @stanislaw-orda 24 września 2019 11:45
24 września 2019 11:54

No właśnie nie chciałem tego pisać wprost. Oczywiście nikt u nas tego nie sprawdzi, mimo że mieliśmy już i Hadaczy i innych takich prowokatorów. Ta kobieta powinna być wzięta na poważne przesłuchania a cała sprawa zbadana. A ona łazi zadowolona i stawia ciężkie zarzuty straży marszłakowskiej i rządowi. Pewnie zniknie z Sejmu w przyszłej kadencji, i może wreszcie przestanie czuć się zagrożona. Ale ta sprawa pokazuje, że możemy się spodziewać podobnych akcji w przyszłości. To być może był pilot.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @qwerty 24 września 2019 11:52
24 września 2019 12:02

Zapewne każdy napis na murze ma w sobie więcej fantazji niż te generyczne obelgi pana strażnika z 19-letnim stażem.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Marcin-K 24 września 2019 12:02
24 września 2019 12:34

o tak, i nawet o poezję uliczną trąca

zaloguj się by móc komentować

atelin @Marcin-K
24 września 2019 13:00

Panie kochany, gdzie jej tam do reptilianów?

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @atelin 24 września 2019 13:00
24 września 2019 13:06

No mniej więcej tyle, co straży marszałkowskiej do przybocznej straży Hitlera. 

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Marcin-K
24 września 2019 13:19

Koniec świata pani Popiołkowa....

zaloguj się by móc komentować

ArGut @Marcin-K
24 września 2019 14:17

Pani Myszka Agresorka to nawet kapusty nie potrafi kupić :) może trza wrzucić na luz ...

zaloguj się by móc komentować


ArGut @Marcin-K
24 września 2019 14:21

Pani Myszka Agresorka zrezygnowała z serka i żeruje teraz na kapuście 

Myszka Agresorka i pan Ryszard

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @ArGut 24 września 2019 14:17
24 września 2019 14:21

Pani Myszka Agresorka nie dostała się do Brukselki, gdzie ją bardzo ciągnęło. Więc myślę, że jej nawet spalenie Reistagu by nie pomogło. No ale pani Kasia jeszcze dzielnie walczy i się nie przestrasza.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
24 września 2019 19:57

Biedny chłop; 19 lat w tej patologii to i ciśnienia nie wytrzymał i popuścił, robotę miał załatwioną za; cofnijmy się 19 lat, był rok 2000 kto wtedy rządził; ano AWS. 

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Marcin-K
24 września 2019 22:19

""Lubnauer ty kur...o, szmato, dziwko, suko trzeba cię zabić, jak tego złodzieja Adamowicza"."

To tak przy okazji, co sie dzieje z tym co nie grozil tylko po prostu zabil prezydenta wolnego miasta Gdanska, Pawla Adamowicza?

Bo jakos zupelnie ucichlo o nim i o calej sprawie. Czy siedzi w osrodku dla zdrowych inaczej?

Czy moze niedlugo [za 4-5 lat] zacznie sie proces i zapadnie wyrok [za 12-15 lat]? A skazany powiesi sie w celi na przescieradle?

Oczywiscie naiwnie zakladam ze zabojca zostal ujety chociaz sa bardzo powazne watpliwosci co do tego.

To chyba jest tak, ze po odegraniu przedstawienia, objazdowy teatrzyk lalkowy zwinal sie i pojechal dalej.

zaloguj się by móc komentować

glicek @ArGut 24 września 2019 14:17
25 września 2019 02:21

Myszce niewiele zabrakło, aby została europosłanką. Dostała 85,7 tys. głosów (brak mandatu) zaś Halicki - 87,4 tys. (mandat jest). Jestem prawie pewien, że zobaczymy ją w przyszłym Sejmie. Lubnauer pewnie też. Jest rozpoznawalna, a to, że p... głupoty nie ma dla jej elektoratu większego znaczenia.

https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/20213/okr/4

PS: Jeśli notowania Konfederacji i Narodowców się spełnią (7,5%) to do Sejmu wejdzie 15-20 posłów z tej partii czyli na Wiejskiej pojawi się Korwin-Mikke, Winnicki, Bosacki, pojawi się pewnie Grzegorz Braun, który w wyborach o europarlamentu zdobył 33tys. głosów w okręgu Rzeszów.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @glicek 25 września 2019 02:21
25 września 2019 02:46

"Jeśli notowania Konfederacji i Narodowców się spełnią (7,5%) to do Sejmu wejdzie 15-20 posłów z tej partii czyli na Wiejskiej pojawi się Korwin-Mikke, Winnicki, Bosacki, pojawi się pewnie Grzegorz Braun, który w wyborach o europarlamentu zdobył 33tys. głosów w okręgu Rzeszów."

Czyli moze byc wesolo w parlamencie.

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @Szczodrocha33 25 września 2019 02:46
25 września 2019 07:08

juz jkm postara się aby konfederacja poleciała lotem koszącym pingwina dobrze będzie jak pięciu się dostanie... ciekawe jak Braun błyśnie kiedy zostanie posłem...choć może pójść ostro na noże bo chętnych dużo a miejsc może być całkiem niedużo... ;-) wesoło będzie...

 

zaloguj się by móc komentować

m8 @Marcin-K 24 września 2019 12:02
25 września 2019 22:29

Imie juz chyba znamy.  Juz sr´tary Mickiewich pisac bowiem raczyl: "a imie jego 40 i 4"

Poza tym prosze sie mie krepowac i pisac - uwazam Pana za wschodzaca gwiazde SN - za styl i nowatorskie pomysly.

zaloguj się by móc komentować

m8 @Marcin-K 24 września 2019 14:21
25 września 2019 22:32

Prosze Pana - jeszcze sa miejsca w Kalafiorze i Brokule...

zaloguj się by móc komentować

m8 @glicek 25 września 2019 02:21
25 września 2019 22:34

Bosacki - ha, ha, ha..

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Szczodrocha33 25 września 2019 02:46
28 września 2019 21:13

I jeszcze Jachira, trensetterzy się zesrają, ze szczęścia.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować