-

Marcin-K

Nojman, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...

Karnowscy od rana żyją taśmami Nojmana. Nie mogą ludziom dać żyć tylko w kółko to swoje: patrzcie, to PO w pigułce, ale tam mają standardy, czy taśmy Nojmana zatopią Kało w wyborach, Kało to mafia, wiedzieliśmy to od zawsze. I cały dzień w ten deseń. Zaglądam na ten ich portal coraz mniej chętnie, bo zaczynam sobie myśleć, że oni już nie tylko uważają wyborców PiS-u za idiotów. Oni ich uważają za ludzi znacznie gorszych. Za naiwniaków. Kto bowiem normalny, znając i obserwując Kało od lat, ale też znając i obserwując ich wyborców, może pomyśleć, że jakaś głupia taśma, na której Nojman po prostu jest w stu procentach sobą, może sprawić, iż taki ktoś, kto w ogóle bierze pod uwagę oddanie głosu na tę bandę, zmieni zdanie. Czy oni nie mogą chociaż raz jeden jedyny tam wu tych karnowskich ruszyć mózgownicą zanim zasypią internet tym swoim wzmożeniem? 

Ja osobiście powiem tak: Nojman po tych taśmach bardzo zyskał w moich oczach. Naprawdę, i piszę to bez cienia sarkazmu. Bo ja znacznie bardziej przeraziłbym się, gdybym na tych taśmach usłyszał jak on mówi na przykład: słuchaj, mój drogi, musimy ratować Polaków przed faszyzmem i kaczystowskim tajnym planem rzucenia nas na posyłki klechom, a wiesz przecież, mój drogi, że przed klechami się nie klęka. On zabiera nam wolność, nie możemy na to pozwolić. Wezwij wszystkich chłopaków, z KOD-u, tych aktorów, celebrytów, niech oni założą tajną organizację, bo najprawdopodobniej za chwilę będziemy musieli zejść do podziemia. Wiadomo, mój drogi, Kaczor zamknie nas w Berezie i będziemy czyścić kible gołymi rekami. No i uważajcie na siebie, bo oni pewnie już was śledzą. Ja dzisiaj na przykład na ulicy widziałem jakiegoś faceta w berecie z antenką. Czytał Gazetę Polską i dziwnie na mnie patrzył. Chyba mnie maja, namierzyli mnie. Zakopcie gdzieś wasze legitymacje partyjne...

I tak dalej, i tak dalej. Naprawdę przeszłyby mnie dreszcze, gdyby okazało się, że czołówka prominentna w kało wierzy w te wszystkie dyrdymały, które produkuje się tam dla publiki. To byłoby przerażające, straszne. Gorsze niż trzy krainy grzybów razem wzięte. A tak to, wiecie, to po prostu zdrowy platformers jest. Widzi świat dosyć racjonalnie i mówi jasnym językiem, nieskażonym w najmniejszym stopniu ichniejszą propagandą. Jakże on pięknie na przykład mówi o tym KOD-zie, i o tym Adamowiczu, i o tych wyborcach. No przecież on się nie bawi w żadne ozdobniki. Jak to mawiała kiedyś dawna koleżanka mojej mamy: no taka jest prawda, Jadziu, taka jest prawda.

Pójdę spać dziś odrobinę spokojniejszy. Bo przeciwnik tego typu jest zdecydowanie mniej niebezpieczny i bardziej przewidywalny niż oczadzony gazownianą bieda-propagandą szaleniec. Kto choć raz takiego spotkał na swojej drodze wie, że to jest coś potwornego. A jak już zasnę, to bardzo chciałbym, aby przyśniło mi się wyłączone "wPotylice" na tydzień przed wyborami. Wchodzi się tam, a tam Error 306, albo coś takiego. Wtedy byłbym pewny, że PiS zwycięży, a tak to nie jestem tego pewien ani trochę.tagi: po 

Marcin-K
4 października 2019 12:23
50     2120    6 zaloguj sie by polubić
komentarze:
ewa-rembikowska @Marcin-K
4 października 2019 13:18

Odpalenie taśm miało chyba na celu mobilizację miękkiego elektoratu PiS (przypomnijcie sobie co to za mafia) i demobilizację miękkiego elektoratu PO (wszyscy politycy to dranie), ewentualnie przepływ z PO do Lewicy. Ciekawe co druga strona odpali?

zaloguj się by móc komentować

LoginNieznany @ewa-rembikowska 4 października 2019 13:18
4 października 2019 13:45

Moim zdaniem nic. Gdyby mogli i coś mieli, już by to było użyte. Jest za późno na jakąś znaczącą zmianę stanowiska wyborców. Marcin-K ma rację, taśmy są nieistotne. Raz tych przyczyn, o których napisał, dwa dlatego, że ludzie się szermierki taśmami zdążyli już przyzwyczaić. 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @ewa-rembikowska 4 października 2019 13:18
4 października 2019 14:03

Jeśli oni tam tak sobie kombinują - bo pytanie kto to odpalił konkretnie - to moim zdaniem właśnie zaczynają sobie szkodzić. 

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Marcin-K
4 października 2019 17:57

Pierwsze słyszę, cały dzień mnie nie było. Co ten Nojman nagrał? Że Kaczor księży prześladuje?

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Marcin-K
4 października 2019 18:01

Zagrożeniem dla PiSu jest już w tej chwili sam PiS..  

zaloguj się by móc komentować

Ongaku @Draniu 4 października 2019 18:01
4 października 2019 18:33

Tak to jest od wymianki na Morawieckiego...

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Marcin-K
4 października 2019 18:42

"Karnowscy od rana żyją taśmami Nojmana. Nie mogą ludziom dać żyć tylko w kółko to swoje: patrzcie, to PO w pigułce, ale tam mają standardy, czy taśmy Nojmana zatopią Kało w wyborach, Kało to mafia, wiedzieliśmy to od zawsze."

Bracia slabi po prostu pracuja w tym polskim kieracie medialnym.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Marcin-K
4 października 2019 18:56

Polska polityka to taka plastykowa aktowka z tasma pocieta na kawalki z napisami [tasmy Neumanna, tasmy Ardanowskiego itd] i komplet hakow roznej wielkosci. Z plastyku.

Karnowscy juz sie rzucili jak glodne psy na nowy temat.

Historyczny moment! Prezydent Trump zniosl wizy dla Polakow.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
4 października 2019 21:50

Polityków partii rządzącej na razie nikt nie nagrywa. Pewnie nie umieją brzydkich wyrazów.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @porfirogeneta 4 października 2019 21:50
4 października 2019 22:39

Oj nagrywa, tylko nie ujawnia. Na razie. 

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @gabriel-maciejewski 4 października 2019 17:57
4 października 2019 23:47

Jego nagrali  (ponoć dwa lata temu) jak zdarzyło mu sioe wypowiedzieć parę zdań prawdy.

I to jest chyba ta sensacja, że oto Sławcio Neumann powiedział  prawdę.

zaloguj się by móc komentować

onyx @stanislaw-orda 4 października 2019 23:47
5 października 2019 00:33

Fakt ale ta prawda nie jest na rękę opozycji lekko mówiąc. Neumann powiedział wprost to czego część społeczeństwa się od lat domyśla, że PO to zorganizowana grupa przestępcza działająca na zasadzie mafii, mająca świadomość, że ich elektorat przyjmuje taki stan z dobrodziejstwem inwentarza. A tam jeszcze poleciało kilka ciekawych kwestii. Wcześniej "na podkładkę" poleciało nagranie rządowego ministra z którego w sumie wynika, że dobry z niego gospodarz i twardą ręką goni urzędników do roboty. Neumann wyszedł przy tym jak zwykły gangus w białym kołnierzyku. Ciekawe co jeszcze wypłynie do 13-tego? Chleb jest igrzyska są, żyć nie umierać. I jeszcze Trump podpisał zniesienie wiz. Czekamy w jakim trybie PiS odda władzę po wyborach choć z dnia na dzień sytuacja partii rządzącej robi się coraz trudniejsza.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @Marcin-K
5 października 2019 07:55

I zdecydowanie osładza perspektywę ew.przegranej PiS - ta opozycja to jednak swoje chłopaki, nie żadne oszołomy. Kraj rozkradną, ale terroru LGBT nie wprowadzą. 

zaloguj się by móc komentować

bendix @gabriel-maciejewski 4 października 2019 17:57
5 października 2019 08:21

Straszny jest, przekop chce zrobić

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @gabriel-maciejewski 4 października 2019 17:57
5 października 2019 09:47

No właśnie nie. On w gruncie rzeczy pokazał, że cznia te całą prpagandzię PO i ma ich wszystkich za osłów - i wyborców swoich, i wszystko co oni gadają, i te ich KOD-y, SMRO-dy, tylko po prostu chce mieć swój kącik i go pilnować. No i trochę poprzeklinał. A Karnowscy się zachowują jakby udowodnili, że jednak ziemia jest płaska i od jutra wszyscy wyborcy opozycji zagłosują przez tę tasiemkę na jedynie słuszną władzę.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @porfirogeneta 4 października 2019 21:50
5 października 2019 09:48

Może nie ma czego nagrywać...

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Szczodrocha33 4 października 2019 18:56
5 października 2019 09:49

Już lepiej jakby o tych wizach pisali, bo jakby nie patrzeć znów miał się świat rozpaść, a tu, panie, wizy ludziom ten straszlywy Tramp dał. Ja tam jakimś jego wielkim "idolem" nie jestem, ale pięknie patrzeć jak zrobił coś, co ich bożkowie nie potrafili. Teraz będą na wyprzódki gadać o tym, że oni do Ameryki-kapitalisty jeździć nie będą.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Draniu 4 października 2019 18:01
5 października 2019 09:50

Zagrożeniem dla PiSu jest już w tej chwili sam PiS..  

Tak było, jest i będzie:)

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @Marcin-K
5 października 2019 11:02

Twoja notka idealnie wpisuje się w to, co w dyskusji pod notką Coryllusa utonęło w alkoholizmie. Mamy ogromną część społeczeństwa, z grubsza "elity", których mechanizmy poznawania świata są całkowicie uszkodzone, tzn. swój obraz świata tworzą wyłącznie na podstawie propagandy, nie mając żadnego wglądu w realne życie. Korzenie ma to jeszcze w PRL i nie widać końca. Jest to w każdym razie grupa ludzi/wyborców, którzy naprawdę są skłonni uwierzyć, że podarowanie samotnie wychowującej dziecko kucharce nowego SUVa odmieni jej życie, a ona bez problemu utrzyma takie auto i jeszcze zostanie jej na godne życie, jak w serialu. Neumann reprezentuje ową populację w sposób modelowy.

zaloguj się by móc komentować

orjan @onyx 5 października 2019 00:33
5 października 2019 11:03

Otóż to!

Dodam do tego, że Neumann przepraszając za jego słowa gminne i nieprzystojne w istocie potwierdził prawdziwość nagrań i to, że te nagrania nie zostały zmanipulowane.

Dostajemy więc autoryzowany wgląd w istotę tego, co zwykle jest dla nas zakryte. Wgląd ten powinien wzbudzać przerażenie, z kim mamy do czynienia.

Konsekwencje są też przerażające. Przed chwilą widziałem w telewizji tę przymiarkę na premierkę jak przed kamerami samotrzeć staje do konferencji:  po prawej ten Gawłowski, po lewej ten Neumann. Rany boskie! Kobieta powinna dbać o reputację!

A co ja tu widzę, czy tam słyszę? Jakieś pogięte wykrętne bzdety, że PiS to dopiero ten, który jest naprawdę krzywy? Że na Neumanna to mowa nienawiści, a u Neumana to mowa miłości?

No i to mendzenie, że taśmy to fe!  Kochani, jest wojna! Wojna domowa o zachowanie cywilizacji! Odpowiada za nią opozycja, a nie PiS.

 

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @orjan 5 października 2019 11:03
5 października 2019 11:29

Przecież mafia kultywuje kulturę plemienną i talmudyczną. Tacy są lewacy, PO i ta cała Unia.

Kiedy Hannę Gronkiewicz Waltz powołano w Brukseli do 15-osobowego zespołu ekspertów od środowiska wielkomiejskiego,  syn  Ewy Andruszkiewicz - działaczki Komitetu Ochrony Lokatorów i ofiary jumy warszawskiej, wystąpił do Komisji Europejskiej z informacjami o roli p. HGW w degradacji środowiska stolicy. Dostał odpowiedź, z której wynika, że to wysokiej klasy specjalistka. Nikt tam nie zuważył, ile drzew wycięła w Warszawie, jak pozwoliła na zabudowę korytarzy napowietrzających, jak budowała Czajkę itd.  Jest swoja i niech nikt się nie czepia.

 

zaloguj się by móc komentować

boson @Grzeralts 5 października 2019 11:02
5 października 2019 11:37

ot.

drogi kolego, sprawa z owym "tykaniem" nie jest taka oczywista - ja przede wszystkim z tego powodu używam nika, pomimo że większość starych tu wyjadaczy zna moje personalia, bo właśnie nieco inaczej sprawy się mają kiedy występuje się "bezpośrednio" pod własnym nazwiskiem...

aby sprawdzić czy mam choć trochę racji, wystarczy zacząć pisać pod imieniem i nazwiskiem - ja nazywam się Krzysztof Piotrzkowski a ty?

zauważyłem że sam coryllus, ale i inni na SN, zachowuje się niekonsektwentnie z jednymi od razu per ty a innymi nie... i bądź tu mądry

zaloguj się by móc komentować

orjan @ewa-rembikowska 5 października 2019 11:29
5 października 2019 11:39

No, ale gdy czyjś syn coś oskarża, to zawsze można rozedrzeć japę, że niewiarygodny. Bo to z drugiej, a może i dalszej ręki i w ogóle ... taki syn. Natomiast tutaj Neumann POTWIERDZIŁ prawdziwość, że to osobiście on jest nagrany jak prowadzi swoje statutowe czynności, które wypadałoby zrównać z czynnościami służbowymi!!!

To jest niezwykle rzadkie taki uzyskać wgląd. W tym momencie wszelkie pretensje "techniczne", czy "etyczne" i inne etnograficzne, czy murzyno-biją-porównawcze, to tylko dywersja w celu podtrzymania niewiedzy, z kim i z czym Polacy mają do czynienia.

zaloguj się by móc komentować

onyx @orjan 5 października 2019 11:39
5 października 2019 12:05

Patryk Jaki napisał na TT, że robi tłumaczenia wypowiedzi Neumanna by wraz z opisem sytuacji rozesłać to do europosłów by zobaczyli jaka jest wewnętrzna sytuacja w Polsce i że ta patologia nikomu nie pomaga. Może to nieco ostudzi ich "naprawcze" zapędy gdy zobaczą, że opozycja a niedawna władza to mafia zblatowana z tzw. wymiarem sprawiedliwości. Straszność tego co powiedział Neumann polega właśnie na tym co opisałeś, że dla nich ta mafijność to normalny sposób uprawiania polityki. Innego nie znają i nie zamierzają poznawać. I jeszcze są z tego dumni.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @onyx 5 października 2019 12:05
5 października 2019 12:14

No i właśnie o to chodzi, że ta mafijność jako normalność uprawiania polityki jest w pełni akcpetowalna przez KE, bo oni dokładnie to samo robią.

Patryk Jaki przetłumaczy i wyśle a reakcja będzie dokładnie taka sama jak w przypadku informacji o poczynaniach pani Hannny - jest to wysokiej klasy ekspert i już.

Patryk Jaki dowie się, że w Polsce pod rządami PiS jest faszyzm, w związku z tym Polska należne jej pieniądze dostanie dopierwo wówczas, gdy przywróci sądownictwo do stanu sprzed 4 lat. Reszta się nie liczy.

zaloguj się by móc komentować

Ongaku @Marcin-K
5 października 2019 12:15

Przeciez PIS tez chroni swoich, którzy maja za uszami...

Partia to mafia - róznią sie tylko skalą.

Pamietam jak za dobrej zmiany polecialem na spotaknie z Maciarwieczem i Trotylem gdzie promowano książke "Konfidenci" - mam z autografem AM.

Lichocka gdy do sali wszedł Siemiątkowski wstała i pierwsza podbiegla sie z nim przywitać jakby to była jej rodzina. Stali potem z 10 min w rogu sali i rozmiawiali sobie słodko do uszka...

Nie powinna go przypadkiem opluć ? :P

Ten smordek postmagdalenkowy ciagnie sie do dziś i długo sie jeszcze bedzie...

 

zaloguj się by móc komentować

orjan @onyx 5 października 2019 12:05
5 października 2019 12:32

Właśnie!

Wyjątkowo ciekawe jest, że Neuman właściwie nie gada o konkretnych przekrętach. Neumann przeprowadza szkolenie lokalnej kadry przywódczej na temat celów PO i sposobów ich realizacji. A ci, nauki odbierając, chichotem wyrażają aprobatę.

Teraz nikt nawet ze szczytu władz PO nie dementuje tej nauki. Widać te cele i te sposoby ich realizacji są wewnętrznie obowiązujące. Skoro zaś PO w elektoracie zachowuje całkiem istotne poparcie wyborcze, to cała sytuacja jest przerażająca.

Nie przypominam sobie niczego wcześniejszego równie wiarygodnego a o takiej sile demaskującej. Może na Węgrzech, gdy ten tam komuch spowiadał sie swoim towarzyszom ze sposobu sprawowania władzy: Kłamaliśmy wieczorem, kłamaliśmy w nocy, kłamiemy w dzień (czy jakoś tak - to nie dokładny cytat, ale sens jest zachowany).

zaloguj się by móc komentować

orjan @Ongaku 5 października 2019 12:15
5 października 2019 12:33

Człowieku! Opanuj się!

zaloguj się by móc komentować

Ongaku @orjan 5 października 2019 12:33
5 października 2019 12:34

Prawda w oczy kole. Wiem wiem...

zaloguj się by móc komentować

orjan @ewa-rembikowska 5 października 2019 12:14
5 października 2019 12:35

Nie szkodzi. Komuchy też były przekonane, że co tam jakaś powielaczowa gazetka. Ziarnko do ziarnka ...

zaloguj się by móc komentować

orjan @Ongaku 5 października 2019 12:34
5 października 2019 12:36

Chyba raczej kał w oczach.

 

zaloguj się by móc komentować

onyx @ewa-rembikowska 5 października 2019 12:14
5 października 2019 14:20

Ale P. Jaki i reszta doskonale wiedzą jaka jest z grubsza sytuacja. Przykładowo o imprezach Berlusconiego też wszyscy wiedzieli ale dopiero jak takie sprawy wychodzą na forum publiczne zaczynają żyć własnym życiem. Wcześniej każdy cwaniak zbywa wzruszeniem ramion różne nie potwierdzone oficjalnie informacje. Neumann mówi jak jest a za to że dał się nagrać i sprawa wyszła dostanie po łapach, on i jego formacja. To nie musi być widoczne od razu. No i sama UE też gnije, Timmermansy wiecznie żywe nie będą a nowi mogą być ambitniejsi ;)

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @onyx 5 października 2019 14:20
5 października 2019 16:28

Ależ ja nie oceniam tego. Po prostu pokazałam mechnizm.

Oczywiście, że trzeba ich bombardować i cały czas pokazywać schizofrenię, którą nam fundują.

zaloguj się by móc komentować


stanislaw-orda @stanislaw-orda 5 października 2019 17:21
5 października 2019 17:45

Uwaga, fotka w linkowanym wywiadzie  przedstawia dr Janusza Zmijana z Instytutu Mechatroniki POlitechniki Koszalińskiej.

O prof. K. Piotrzkowskim jest we wstępie do tego wywiadu (fragment napisany wytłuszczonym drukiem).

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Ongaku 5 października 2019 12:15
5 października 2019 20:15

Równie dobrze, trzymając się Twojej kosmicznej logiki, mogę powiedzieć, że jesteś w zmowie ze złem tego świata. Stałeś tam z nimi i wziąłeś autograf od "Maciarewicza".

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Grzeralts 5 października 2019 11:02
5 października 2019 20:19

Uprę się że być może prostota umysłu oraz zwyczajne cwaniactwo Nojmana chroni go przed autentyczną fiksacją. Poszedł bym dalej - jestem prawie pewien, że on jakby usłyszał, że podarowanie samotnej kucharce SUV-a poprawi jej życie, uśmiałby się z tego jak norka. To taki paradoks, pardonsik, yntelektualny. Czasami łatwiej jest dojść z punktu A do C mimo że punkt B na mapie leży zdecydowanie bliżej. Nojman to cwaniak, kuty na cztery nogi cwaniak, realizujący swoje aspiracje na zimno, niewykluczone że z pogardą w duszy dla wszystkich tych, którzy stoją wyżej w jego hierarchii.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Szczodrocha33 4 października 2019 18:56
5 października 2019 21:56

Taśmy Ardanowskiego, to moim zdaniem wrzutka PiS, dobry minister opieprza złych "bojarów", było, za Olejniczaka też były tam takie zebrania, które, a nie powiem.

 

zaloguj się by móc komentować

onyx @ewa-rembikowska 5 października 2019 16:28
6 października 2019 00:58

Ten mechanizm każdy zna, skoro my go widzimy to oni jeszcze bardziej bo stykają się z nim codziennie bezpośrednio. Obecna władza, dostaje mocno po łapach od brukselskich cwaniaków za jakiekolwiek próby zmiany naszego państwowego status quo. Teraz Neumann dał im podkładkę. Jutro o 21:00 w TVP ma być druga część tych nagrań i być może będzie to jeszcze cięższy kaliber. Ja bym tak zrobił, puścić pierwszą część, zobaczyć jak go bronią np. kuriozalny Morozowski w TVN24 a następnie przywalić z jeszcze większej armaty. Przy odpowiednio wysokiej wygranej będą mogli dalej robić to co będą uważali a na krytykę Brukseli powiedzą "taśmy Neumanna" i wzruszą ramionami. "Proszę państwa, my nie walczymy z opozycją, my walczymy z mafią". Tak to będzie rozgrywane i cwaniaki z UE już nie będą tak mocno atakować bo sami są umoczeni po uszy. A to, że obecna ekipa zastąpi poprzednie to już polityka. Sami też muszą uważać bo ich też nagrywają. To dobrze robi na ogólną kulturę ludzi władzy ;)

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @Marcin-K 5 października 2019 20:19
6 października 2019 08:30

Bo Nojman nie jest oderwany od realiów, i te nagrania doskonale to prezentują. On jest "normalsem", chociaż pokąsanym. Ale reprezentuje grupę "dzieci kwiatów PRLu".

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @onyx 6 października 2019 00:58
6 października 2019 08:32

Podobnie myślę. Acz nie domyślam się, tylko wiem, że "nasi" mają w swoich szeregach podobne, lub gorsze egzemplarze. I to niemało. 

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @boson 5 października 2019 11:37
6 października 2019 08:39

OT:

odniosłem się u Coryllusa. Jeśli nie musisz rezygnować z anonimowości, nawet umownej, to nie widzę powodu, żeby to robić. Dla mnie jesteś Bosonem, którego znam od lat z netu, nie żadnym Piotrzkowskim. Może tylko się podszywasz? Nie chcę tytułować Ciebie "Panie Docencie", i nie chcę, żebyś tytułował mnie moim tytułem. Zwłaszcza, że jesteś ode mnie sporo starszy, co też by nie ułatwiało swobodnej rozmowy. 

zaloguj się by móc komentować

boson @Grzeralts 6 października 2019 08:39
6 października 2019 10:20

nie o to kolego, nie o to...

1. nie jestem żadnym docentem ; a z ciebie rozumiem żaden psychiatra

2. nie o mnie tu chodzi, ja jestem bosonem z wyboru i mi z tym dobrze, ale o konkretny przypadek MC - jego też posądzasz o oszustwo? 

3. dlaczego piszesz mój nik z dużej litery, a nie z małej jak należy; zawsze jesteś na ty, czy czasem na Ty?

zaloguj się by móc komentować

Ongaku @Marcin-K 5 października 2019 20:15
6 października 2019 10:27

No nie wiem... poszedlem z kolegą z prawicowego TT po demostracji PRO-PIS z ciekawości. Ksiązke kupiłem a autograf AM wydawal mi sie wtedy atrakcyjny. Przemawiał w pewnym momencie Święciki zresztą wygwizdany - o nawet w sieci zapis z tego jest :)

https://www.youtube.com/watch?v=4YxRAYkDuoU

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @boson 6 października 2019 10:20
6 października 2019 22:38

Faktycznie, boson powinien być z małej litery. I jesteś docentem AFAIK, a w każdym razie byłeś,bo tak się grzecznościowo tytułowało. Trzeba było zachować anonimowość, to bym nie wiedział.

Pseudonimem może być też imię i nazwisko. Żeby zejść z Macieja, znam z realu dwóch Krzysztofów Laskowskich, żaden z nich nie jest Saueliosem. Nawet, jeśli to jego prawdziwe personalia, to on tu dla mnie nadal jest Saueliosem. Nie ma znaczenia, jak się naprawdę nazywa i co robi.

I nie ma znaczenia jak ja się nazywam i kim jestem. Nie poruszam tu tematów zawodowych, najwyżej ocieram się o swoje zawodowe kompetencje. Z prostego powodu: one w necie nie mają zastosowania. 

 

zaloguj się by móc komentować

boson @Grzeralts 6 października 2019 22:38
6 października 2019 22:46

tak to jest z anonimowymi pyskaczami - nigdy grzeralts nie byłem docentem, nawet grzecznościowo - dotarło w końcu?

zaloguj się by móc komentować


Grzeralts @boson 6 października 2019 22:46
6 października 2019 23:15

Dobra, już dobra, nie denerwuj się. Jesteś profesorem, wiem. 

zaloguj się by móc komentować

boson @Marcin-K
8 października 2019 12:39

n i e s a m o w i t e: 

ur. w 1968 a w 1998 uzyskał licencjat z bankowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, a w 2009 magisterium z ekonomii na Politechnice Koszalińskiej. Pracował w bankowości m.in. jako kierownik oddziału. Od 1994 związany z samorządem w Starogardzie Gdańskim...

no i w nagrodę za tę magisterkę w owym 2009 został członkiem sejmowej komisji śledczej ds. zbadania nielegalnych nacisków na kształt ustawy o grach i zakładach wzajemnych[4].

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @boson 8 października 2019 12:39
8 października 2019 12:49

Modelowa kariera...

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować