-

Marcin-K

O prawicy mogącej wskoczyć Amerykanom obiema nogami na warsztat

Od dłuższego czasu jestem na odwyku jeśli chodzi o prawacki internet i szczerze mówiąc chyba z tego wyszedłem. Na widok kolejnego filmiku na którym jakiś demaskator stulecia wyjaśnia prostemu ludowi mechanizmy władzy, które to ów demaskator przejrzał siedząc na sedesie z tabletem w ręku, dostaję prawdziwych mdłości. Nie wiem czy to nie przypadkiem tak zwany "miesiąc miodowy", znany wszystkim terapeutom okres, gdy nałogowcowi wydaje się, że wyszedł z bagna raz na zawsze, ale cóż - trzeba to sprawdzić. Pomyślałem niczym alkoholik: napiję się jeden kieliszek i zobaczę, czy mnie ciągnie. Nie, nie ciągnie mnie.

Z miejsca bowiem trafiłem na film produkcji portalu Media Narodowe, na którym przez bitą godzinę lamentowano nad zbanowanym przez You Tube kanale wRealu 24. Spotkało się tam kilku panów i dalej rozrywać szaty. Cenzura, panie. Lewacka cenzura. Jak tu żyć? Oni są wszędzie. Homolobby rządzi światem i niedługo przejmie wasze mózgi. Potem ciągnąca się niczym mecz ekstraklasy analiza mechanizmów jakimi posługują się portale społecznościowe. Tu odrobinę rozczulające było przyznanie się jednego z panów z tego Realu, że "jeszcze nie złożylismy odwołania". Do kompletu trzeba jeszcze dorzucić zjawisko o nazwie "czat" na którym co jakiś czas jakiś hiper-narodowiec nawoływał, że to PiS zamknął tak naprawdę wRealu24, bo ten wyciągnął sprawę SKOK-ów.

Nie wiem, przepraszam, ale czy tylko ja widzę ten absurd? Trzech dorosłych facetów siedzi w medium nazywającym się Media Narodowe i dyskutują nad tym, czy mogą amerykańskiej korporacji - jak to mówił w jakimś skeczu Kobuszewski - naskoczyć obiema nogami na warsztat i właściwie to jak bardzo. Wszystko to rzecz jasna transmituje amerykańska korporacja, której trzej panowie mogą, to już ustaliliśmy, naskoczyć na warsztat. To co tam zobaczyłem plus przeczytany dziś tekst Toyaha na temat tak zwanych liberałów przyprawiło mnie o klasyczną już gorycz w ustach o poranku. Zastanawiam się bowiem, czy nie doszliśmy do etapu, gdy w ogóle na hasło: jesteśmy prawicowcami, lewicowcami, konserwatystami, ludowcami, socjalistami, czy tam chadekami, nie należałoby z miejsca przeładowywać broni. To znaczy przeładowywać hipotetycznie, bo po pierwsze jeszcze nam Korwin broni nie dostarczył do rąk, a po drugie google może mnie zbanować za nawoływanie do przemocy. Tak - bo internet to jest, tak dla wiadomości panów z Mediów Narodowych, de facto eksterytorialna strefa państwa o nazwie United States of America, a właściwie do tego państwa bardzo bogatych właścicieli. Pisząc cokolwiek w internecie, nawet jeśli sygnał dostarcza wam lokalna kablówka, robicie to na terytorium USA.

Ale wracajmy do tej goryczy i prawicowców oraz lewicowców. Otóż nie obejrzałem całego filmu Mediów Narodowych domagających się od serwisu You Tube sprawiedliwości dla jedynego pro-polskiego kanału we wszechświecie. Nie dałem rady strawić tych potoków egzaltacji a przede wszystkim płaczliwego tonu oraz prób grania na emocjach widzów tak finezyjnych, że aż wykręca twarz w drugą stronę. Nie martwisz się o telewizję w Realu? To znaczy że nie jesteś patriotą. Proste? Proste. Jak drut. Mnie tylko zastanawia jedno. Jak można zbudować całe "imperium" medialne wiszące na pasku amerykańskiej korporacji, której nawet pięciu Bosaków może jedynie fantazyjnie naskoczyć na warsztat. Obiema nogami, rzecz jasna. Potem tam wrzucać treści niemal otwarcie prowokacyjne wobec właściciela medium, którego się używa w celu dystrybucji treści. A jeszcze potem, gdy dostało się banem w japę, usiąść i na oczach swojej najbardziej narodowej w galaktyce widowni płakać nad tym faktem rzewnymi łzami. No jak tak można? Można. Jak widać. Da się. Po co, ktoś zapyta? Ano po to, żeby rósł tak zwany prawicowy fejm.

I tak to w gruncie rzeczy wygląda. Zatwardziali socjaliści jeżdżą jaguarami, zatwardziali konserwatyści mają po pięć żon, zatwardziali liberałowie wprowadzają rodzinę do królestwa etatyzmu, a zatwardziali narodowcy budują jedyną pro-polską telewizję na pasku amerykańskiej korporacji. To tak mamy budować naszą narodową autarkię, hm? Nie wiem, nie wysłuchałem całości narodowych lamentów, ale zastanawiam się, czy ktoś z tych panów w pewnej chwili nie zadał sobie pytania: a może powinniśmy zbudować sobie swój własny You Tube? Może tak było, jeśli tak, to przepraszam. Jeśli jednak tak nie było, to w ogóle nie jestem zdziwiony. Tam się bowiem gada o wszystkim tylko nie o rzeczach najważniejszych. Czyli jak zarabiać kasę, by tę potem móc wydawać nie tylko na zabawę, ale i na inwestycję w nasze podwórko. No, ale muszę przyznać, że nikt tak fantastycznie nie lamentuje, jak nasza prawicowa-prawica. Oby tak dalej.tagi: prawica 

Marcin-K
5 sierpnia 2019 13:53
35     1559    6 zaloguj sie by polubić
komentarze:
K-Bedryczko @Marcin-K
5 sierpnia 2019 14:34

Sądzę, że ma Pan rację. Z mojego punktu widzenia chodzi tylko o te wpłaty na konto i eskalację uczuć by zwiększyć wpłaty. Są żałośni.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Marcin-K
5 sierpnia 2019 14:38

Ja się cieszę, że to zamknęli, naprawdę. Uważam, że to było zjawisko skandaliczne, a przede wszystkim nieskuteczne i niewychowawcze

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @K-Bedryczko 5 sierpnia 2019 14:34
5 sierpnia 2019 14:39

Tak. A najgorsze że kanalizują w ten sposób wiele osób, których umysły spalają się w tych tandetnych emocjach. A które to osoby chciałyby dobrze. No, ale chcieć dobrze, jak wiemy, nie wystarcza.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @gabriel-maciejewski 5 sierpnia 2019 14:38
5 sierpnia 2019 14:40

Ja myślę, że oni tego nie zamkną. Włączą za chwilę na powrót, żeby straszyć tym Realem małoletnich lewaków. Oni sa sobie nawzajem potrzebni jak PO z PSL-em. 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @Marcin-K
5 sierpnia 2019 15:16

facet belkoczesz,lamentujesz i sam pokujesz sobie kose pod zebro,

a może powinniśmy zbudować sobie swój własny You Tube? Może tak było, jeśli tak, to przepraszam. Jeśli jednak tak nie było, to w ogóle nie jestem zdziwiony. Tam się bowiem gada o wszystkim tylko nie o rzeczach najważniejszych. Czyli jak zarabiać kasę, by tę potem móc wydawać nie tylko na zabawę, ale i na inwestycję w nasze podwórko. No, ale muszę przyznać, że nikt tak fantastycznie nie lamentuje, jak nasza prawicowa-prawica.'

wez ten tablet idz na ten sedes i otworz link

https://twitter.com/zofiaosiejuk/status/1157981313544196096

no i co-banik?

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @ikony58 5 sierpnia 2019 15:16
5 sierpnia 2019 15:20

Kosę pod żebro, ho, ho. Nie, nie będzie banika, niech to wisi jako świadectwo twojego nieprzeciętnego talentu do celnych ripost. Poza tym nie ja tu decyduję, co wisi, a co nie. Nie mam takich kompetencji.

zaloguj się by móc komentować


BezNicka @Marcin-K
5 sierpnia 2019 15:58

Dzień dobry. Od czasu, gdy obejrzałem filmiki jak pan nazywa - prawicowe, dziś już śp. prof. Wolniewicza. Potem prof J. R. Nowaka, ten opowiedział, o znanym publicyście, który skorzystał z podarowanych Mu materiałów, i nie złożył nawet podziękowania. Takim tworom jak w Realu24 przyglądam się przez palce. Siąkającego nosem, kasłającego prowadzącego podejrzewałem o branie prochów. NIe ja jeden, niedawno inna internetowa telewizja zwerbalizowała moje podejrzenia. Owszem, to ploty. Bo nikt nie ważył zapytać głośno. https://www.youtube.com/watch?v=wkyvBVZr9WU

Czterdziesta szósta minuta. Legendowanie nowych ,,bohaterskich,, mediów, i wygodne życie z ,,datków,, . 

zaloguj się by móc komentować


BezNicka @gabriel-maciejewski 5 sierpnia 2019 15:59
5 sierpnia 2019 16:04

Niech Pan nie wyrzuca. Widząc taki wpis, czuję się lepiej ze swoją wadą, mało precyzyjnych wpisów.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Marcin-K
5 sierpnia 2019 16:55

Istnieje  olbrzymia nadprodukcja ludzi po rozmaitych "studiach humanistycznych",  np.  jakichś tam zarządzaniach (managementach), dziennikarstwie  czy innej "europeistyce i balecie". Kiedyś wspominano pólgębkiem, że bezrobocie wsrod absolwentów kierunków dziennikarskich stale oscyluje wokól 50 procent. To są ludzie z aspiracjami, ale bez konkretnego fachu. Potrafią tylko gadać z konspektu albo innego szablonu. A najczęściej papugować innych już "ustawionych" na jakimś w miarę stałym kontrakcie.

Szukają dla siebie niszy, stąd ich silenie się na eventy, które zwrócą na nich uwagę. Podejrzewam, że oglądaja to głownie podobni do nich, szukający pomysłu i inspiracji, za co żyć nie tyrając na trzy zmiany w korpo.

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @Marcin-K
5 sierpnia 2019 17:59

Wiesz to jest bardzo ciekawe, bo oni nawet nie wiedzą jakimi są buszmenami i ja już nie mówię, o tworzeniu  jutuba, ale stawiam orzechy przeciw dolarom, że gamonie nawet nie przeczytali TOS , oni nie rozumieją takich rzeczy. Bo tu nie chodzi jak bardzo internet jast amerykański, ale tam obowiązują jakieś prawa przynajmniej w czasie pokoju im się to nie mieści pewnie w głowie, ciekawy czy wiedzą co to jest TOS.

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @gabriel-maciejewski 5 sierpnia 2019 15:59
5 sierpnia 2019 18:48

dwie rzeczy,

-znak zapytania, nie stosujesz zbyt czesto,prawda?

-wlasnosc prywatna, szanuje/ sam od 40 lat na 'swoim'/ i  dlatego przepraszam, dziekuje i all the best,bye, bye

 

 

 

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

Mister @Marcin-K
5 sierpnia 2019 19:48

Cytat: Nie wiem, przepraszam, ale czy tylko ja widzę ten absurd? Trzech dorosłych facetów siedzi w medium nazywającym się Media Narodowe i dyskutują nad tym, czy mogą amerykańskiej korporacji - jak to mówił w jakimś skeczu Kobuszewski - naskoczyć obiema nogami na warsztat i właściwie to jak bardzo.

Tak sobie mysle ze jak jakis biznes jest oficjalnie w jakims panstwie to obowiazuje go pewna zasada-prawo. Ciekawe jakie bylyby reakcje gdyby Elektrownie nalezace do Niemcow nagle odmowily dostarczania pradu dla ludzi ktorzy maja inne poglady od niemieckich. W taki to sposob mozna mnozyc podawac wiele przykladow " co by bylo gdyby " elektrocieplownie , warsztaty samochodowe i wiele , wiele innych przedsiebiorstw -zakladow poprowadzilo swoja prywatna polityke , tymbardziej gdy wlascicielami sa ludzie z poza granic polskich. Czy wtedy mozna by zgodzic sie z zasada ze pokszywdzeni " dyskutuja nad nad tym - czy moga amerykanskiej-niemieckiej korporacji naskoczyc obiema nogami na warsztat.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Mister 5 sierpnia 2019 19:48
5 sierpnia 2019 19:57

Wydaje mi się, że jednak jest różnica między elektrowniami a platformą internetową, a i umowy są inaczej skonstruowane. Poza tym myślę, że wizja wyłączenia prądu Polakom może w jakiejś niedobrej dla nas sytuacji po prostu wydarzyć. Po to się między innymi wykupuje obce elektrownie.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @parasolnikov 5 sierpnia 2019 17:59
5 sierpnia 2019 20:03

Mogą nie wiedzieć. Albo mogą i wiedzieć, ale na potrzeby swojej publiki udają, że nie wiedzą. Bo inaczej cała narracja by się posypała. Mnie osobiście byłoby wstyd tworzyć ultra-narodowy kanał na portalu zarządzanym przez amerykańskich oprawców. Już sama idea tego typu działalności jest idiotyczna z zasady. Chociaż You Tube z pewnością ich działalność jest na rękę, bo ona jako taka bardzo ładnie kompromituje wszystko to, co nazywamy prawicą.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Mister 5 sierpnia 2019 19:48
5 sierpnia 2019 20:03

No ale  do czego te Twoje wniosk prowadzą,ze niby co ? Zmienisz cos? Czy bedziesz bił pianę jak Ci z wRealu24? 

Rzeczywistość jest taka ,ze dostali kopa i tyle.. I będą prosić i błagać .żeby ich ponownie uruchomili.. I tak będą  chodzić na smyczy..

Głqby oprócz bicia emocjonalnej piany nie potrafią stworzyć coś wlasnego i konstruktywnego.. Focha strzelają i łachę robią ,ze wystepuja na Youtube.. Przecież to jest komiczne.  

Dla mnie ta cisza bez tych partaczy-pieniaczy jest błoga..

 

 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @stanislaw-orda 5 sierpnia 2019 16:55
5 sierpnia 2019 20:05

No tak - Rola przy każdej możliwej demonstracji lewaków tam chodzi sam z mikrofonem z nadzieją, że w końcu ktoś go tam przekopie, a on będzie mógł na tym bić lajki i subskrypcje.

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @Mister 5 sierpnia 2019 19:48
5 sierpnia 2019 20:12

Poczytaj co to TOS i GIG economy to będziesz wiedział.

zaloguj się by móc komentować

Slepowron @Marcin-K
5 sierpnia 2019 20:23

   

     Recz jaka w wielu miejscach mozna obserwowac, a ktora szczegolnie na tym forum niemilo zaskakuje - sporo tu inteligentnych ludzi z dobrymi intencjami, - to brak rozroznienia pomiedzy waga problemu a kto i w jaki sposeb taki problem moze eksploatowac chocby dla wlasnych korzysci.   I tak np. Rola a 447 to dwie zupelnie rozne rzeczy.   

    Moze to byc swiadome lub nieswiadome, mam obawy, ze czesciej swiadome.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
5 sierpnia 2019 22:37

Jak prawacki internet był za PiS to był spoko, skoro zrobił swoje, i coś tam brącha to najlepiej to zamknąć w cholere. Tylko TVP info, (PiS i totalsi) a dla zdrajców TVN (totalsi i). Inni mają zniknąć, na razie z mediów.

zaloguj się by móc komentować

Mister @Draniu 5 sierpnia 2019 20:03
5 sierpnia 2019 22:44

Cytat: No ale  do czego te Twoje wniosk prowadzą,ze niby co ? Zmienisz cos? Czy bedziesz bił pianę jak Ci z wRealu24?

Nie chodzi o to abym cos zmienil bo ja nie mam takiej mocy sprawczej. Od tego sa odpowiednie instytucje ktore powinny w przypadku jakiegos problemu dzialac. Natomiast co do bicia piany to prawda (moim zdaniem) jest taka ze kazdy portal-strona internetowa jest biciem piany dla jakiejs grupy ludzi o innych pogladach.

Cytat: Dla mnie ta cisza bez tych partaczy-pieniaczy jest błoga..

Mnie wystarczy ze nie otwieram strony ktora mi nie odpowiada i w ten sposob doswiadczam blogiej ciszy. Nie ciesze sie z tego ze kogos usuneli tak jak w tym przypadku wRealu24.

zaloguj się by móc komentować

Mister @parasolnikov 5 sierpnia 2019 20:12
5 sierpnia 2019 22:51

Cytat: Poczytaj co to TOS i GIG economy to będziesz wiedział.

Ze tak zapytam . Czy przeczytanie co to jest TOS i GIG ma mi wyjasnic ze takie postepowanie You Tube w tym przypadku o ktorym jest dyskusja , jest postepowaniem prawidlowym i niema nawet o czym dyskutowac ?

zaloguj się by móc komentować

kalixt @Marcin-K
5 sierpnia 2019 23:43

Za polską prawicę robi były producent filmów porno, była miss socjalistek i aktorka grająca słodkie idiotki w trzeciorzędnych serialach, wywindowana do kariery na ramieniu Leszka Millera, były partyjny sierżant LWP i były muzyk o fizys niepoczytalnego degenerata, który swego czasu zasłynął ohydnym pastiszem religijnej pieśni. I jeszcze parę innych osób bardzo podobnej proweniencji. Ja się w sumie dziwię, dlaczego Kubę Wojewódzkiego oddelegowano na odcinek tefauenowski, to chyba było jakieś niedopatrzenie, z niego przecież też byłby prawicowiec, jak się patrzy. A całej tej menażerii patronuje ś.p. profesor Wolniewicz, który karierę naukową robił wstępując do PZPR w czasach stalinowskich. Brawo wy.

Smuci mnie to, że znam naprawdę przyzwoitego i pełnego szczerych intencji człowieka, który to wszystko łyka. A jak mu pokazuję teksty z SN, to mówi - no wiesz, no to jest ich zdanie, ja to szanuję, ale wiesz, może trochę przesadzają, wszędzie węszą spisek...i tego typu. I dalej lajkuje i szeruje jakiegoś pożal się Boże Andruszkiewicza i Konfederację.

zaloguj się by móc komentować

Antonim @Marcin-K
6 sierpnia 2019 07:58

ostatnio na jutubku dzieje się jakaś szersza akcja, usunęli Rolę, następnie przyblokowali kanał wSensie i Gadowskiego, teraz podobno biorą się za Radio Maryja (m. in. udostępnienie kazania Jędraszewskiego)

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Mister 5 sierpnia 2019 22:44
6 sierpnia 2019 07:58

Tia i w zwiazku z tym nie powinienem się wypowiadać.. Wystarczy nie zaglądać, prawda.. To tak nie działa jak sugerujesz... 

Powtórz wRealu24 bedzie blagalo Youtube o powrót , bo tylko na takie działania ich stać .. Pomimo kilku lat swojej działalności nie stworzyli nic sensownego co można by nazwać trwałego i rozwijającego..  Zwyczajnie sa nudni, a co jest charakterystyczne dla nich to to,ze non stop sie powtarzają.. Zbyt wiele w tym emocji, a za mało rzetelności .. No i nie są skuteczni , a istotą mediów jest skuteczność w działaniu.. Youtube powinno dla nich byc jedynie trampolina ,jednym z wielu narzędzi ale umiejętnie wykorzystywanym, a nie jedynym.. 

Tak jak ta żenada pt. Konfederacja w Konfederacji tak i wRealu24 zniknie ,a jak nie zniknie to zostanie skutecznie zmarginalizowany... Nadal będą stać w miejscu.. Dlaczego ? Bo nie ma w nich pragmatyzmu sa jedynie emocje ,w które wkrecac innych

Znajomość TOS I GIG economy to właśnie jest podstawą do dyskusji ... A nie jedynie  aspiracja i życzeniowa postawa, która prowadzi do jednego ,do kopa w d.  

Niech wRealu zrobi sobie marsz w ramach protestu , bo tylko na takie dzialania ich stać.. Polerka bruku nie zaszkodzi, a pożytek będzie z tego taki ,ze towarzystwo ruszy tylki z pod komputera i sie przespaceruje.. Ruch to zdrowie, tym bardziej ze nasza cywilizacja sie zasiedziala.. Grubasow przybywa ,a nie ubywa..:)

 

 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Antonim 6 sierpnia 2019 07:58
6 sierpnia 2019 08:27

Już widzę jak się wezmą za Radio Maryja. I kto ma się wziąć? You Tube chyba nie ma takiej mocy żeby wyłączyć w Polsce rozgłośnię radiową i telewizyjną. A jak będa próbować, to znów wyjdzie 250 tysięcy ludzi na ulicę. I ja znowu pójdę, bo to był jedyna demonstracja na którą się wybrałem. Choć na co dzień tych mediów nie słucham ani nie oglądam, bo ja w ogóle mało oglądam i słucham.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @kalixt 5 sierpnia 2019 23:43
6 sierpnia 2019 08:28

Wydaje mi się, że należy przestać rozgrzeszać łatwo ludzi z bezrozumności podpinając ich pod "ludzi dobrej woli i pełnych chęci". Ja kiedyś dawno temu szedłem już w złą stronę, ale wtedy ktoś nie głaskał mnie po głowie tylko w cudzysłowie, dał mi solidnego klapsa w oko. I pomogło. Jak ktoś szeruje Andruszkiewicza i Konfederację to należy mu mówić, że sam sobie robi krzywdę.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @porfirogeneta 5 sierpnia 2019 22:37
6 sierpnia 2019 08:34

No był, ja nawet go od wielu lat czynnie wspierałem i nadal to będę robił. Pomimo wielu zakrętów jest satysfakcja, że partia którą się wspierało w ciemnych czasach Tuskizmu, dziś ma władzę w państwie - to satysfakcja którą odczuwam na podobny sposób w mojej pracy zawodowej. Na końcu mojej roboty powstaje jakiś tam obiekt budowlany. Powiem Ci, że jak się widzi że tam potem ktoś otwiera drzwi, wchodzi tam i zaczyna żyć, to się oczy szklą. I tak samo mam z PiS-em że jako w tym przypadku mała myszka uczestniczyłem. Nie mam dzięki temu poczucia zmarnowanego czasu ani kaca moralnego. Jakbym ich jednak wspierął kupę lat a oni nadal by mieli dwa procent poparcia, to byłoby zgoła inaczej.

Dam radę tym Twoim konfederatom. Jak Ci zamykają media - rób swoje. Jak zamykają drzwi - to wchodź oknem. Od siedzenia i biadolenia nic się samo nie zrobi. Póki co projekt polityczny firmowany przez wRealu 24 to bardziej kabaret niż cokolwiek poważnego. I nigdy poza ten kabaret nie wyjdzie. Po prostu.

zaloguj się by móc komentować

Antonim @Marcin-K 6 sierpnia 2019 08:27
6 sierpnia 2019 08:35

chodzi o ich kanał na tym portalu, ostatnio na yt usuwa się rzeczy nielewomyślne, przykładem jest właśnie kazanie Jędraszewskiego 

zaloguj się by móc komentować

kalixt @Marcin-K 6 sierpnia 2019 08:28
6 sierpnia 2019 15:58

To jest naprawdę porządny facet. Nie mnie go rozgrzeszać albo łajać, ja jestem dużo gorszy od niego. Po prostu szkoa, że daje się na to wszystko nabierać.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K 6 sierpnia 2019 08:34
6 sierpnia 2019 22:34

Tak ja nieodrzałowany Jacek Kuroń.

Kabaret to jest w TVPiS, właśnie oglądam z mamą Fausetta, czy jakoś tam z brunetem Janeckim, to jest śmieszniejsze niż w realu24. TVN sporadycznie. 

Cóż jak to ktoś powiedział; "Nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem". 

Cóż może moi konfederaci czegoś dokażą, może nie? Ja mam z czego żyć i nie muszę nikomu plakatów kleić, jestem za wolnością słowa i przeciwko hipokryzji.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K 6 sierpnia 2019 08:34
6 sierpnia 2019 22:39

Powiem jeszcze tak, PiS jest tu gdzie jest dzięki Amerykanom, a nie małym myszkom, i też im mogą skoczyć obunóż na warsztat. 

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
6 sierpnia 2019 23:34

O, tyle PiS może.

Znalezione obrazy dla zapytania gosiewska kozłowska

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
6 sierpnia 2019 23:39

Łzy w oczach są pewnie pochodną rat które będzie trzeba będzie spłacać do końca życia.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować