-

Marcin-K

Potwór z Loch Ness nie wystartuje z list PO

Kontynuujmy zajmowanie się rzeczami z pozoru mało ważnymi.

Mignęła mi u Karnowskich informacja o tym, że pani Iwona Hartwich, czyli Lepper w spódnicy, rezygnuje ze startu w najbliższych wyborach, bo ... uwaga uwaga nie spodobała jej się siódma pozycja na liście, którą łaskawie dostała od Grzegorza Schetyny. Miało być trzecie, jest siódme. No więc pani Iwona bierze de w troki, i leci do mediów, by poinformować społeczeństwo o kolejnej niesprawiedliwości, którego dopuściło się na niej Prawo i Spra... a nie przepraszam, to nie tym razem. Oddajmy głos pani Iwonie, niech przemówi sama, bez żadnych podpórek:

Podczas rozmów, na które zostałam zaproszona przez poważnego polityka Platformy Obywatelskiej, otrzymałam propozycję startu w wyborach z miejsca trzeciego, na które się zgodziłam

Moje działania od 12 lat związane są z walką o poprawę sytuacji Osób z Niepełnosprawnościami w Polsce, dlatego dzisiejszą decyzję Platformy Obywatelskiej odbieram jako niepoważne potraktowanie nie tylko mojej osoby, ale również środowiska Osób z Niepełnosprawnościami.

Drobiazg? No może i drobiazg. Czy komuś żal jest pani Iwony Hartwich? Nie sądzę. Nikt jej nie będzie żałował. Ani Grzegorz Schetyna, ani Jarosław Kaczyński, ani nawet Kazimierz Marcinkiewicz. Nie wiem, interesuję się polską polityką od czasów gdy przez szczebelki łóżka dziecięcego wsłuchiwałem się w przemówienia Breżniewa (mama mówi, że podobno bardzo się wtedy uspokajałem) ale już dawno chyba nie pojawiła się w niej osoba tak nieprzytomnie prymitywna w swej bezczelności, a przede wszystkim o tak nieprawdopodobnym tupecie. Słowo "żałosne" nie oddaje właściwie nic. Polska polityka reprezentowana przez aparatczyków Schetyny wzięła panią Iwonę i zawróciła ją w drogę powrotną ku prowincjonalnemu zapomnieniu. I tu jest ta sytuacja, kiedy ja muszę - naprawdę nie wierzę w to, co piszę - pogratulować aparatczykom Grzegorza Schetyny. Bo naprawdę trzeba było się wykazać nie lada odpornością psychiczną, by tę namolną i bezczelną kobiecinę pogonić w cholerę. Bo przecież ona pewnie będzie teraz łaziła po wszystkich mediach i zarzucała biednemu Schetynie, że ten nie dba o "uciskanych -niepełnosprawnych-zamęczanych-przez-pisowskie-państwo-bezprawia". Dawali babie siódme miejsce, a baba na to: nie, ja chcę trzecie, należy mi się. Aparatczycy Schetyny na to: wal się na, przepraszam, na cyce. Pojutrze nikt nie będzie o pani Hartwich pamiętał, a jeśli ktoś jednak będzie, to raczej nie będą to wspomnienia miłe.

I przy tej okazji nie mogę sobie jeszcze odmówić jednego zdanka do tych wszystkich, którzy od czterech lat zarzucają PiS-owi że sprowadzi na nas nie tylko katastrofę ekonomiczną oraz zabierze nam postkomuszą konstytucję, ale też do tych, którzy dzień w dzień karmią nas opowieściami o PiS-ie który przywiezie tu wszystkich żydów z Izraela a nam każe myć im stopy, żeby sobie to wszystko zakarbowali. Tyle znaczą na sam koniec te wszystkie protesty, oburzenia i inne fantasmagorie. Kończą się tym samym. Zawsze.tagi: po 

Marcin-K
31 lipca 2019 09:17
41     1574    6 zaloguj sie by polubić
komentarze:
ewa-rembikowska @Marcin-K
31 lipca 2019 09:46

Baba przekalkulowała, że z trzeciego by się dostała a z siódmego nie, więc bardziej jej się opłaca teraz strzelać focha i robić dym w mediach.

Do Leppera jednak bym jej nie porównywała. Ona ma za dużo deficytów emocjonalnych i za mało hamulców moralnych.

zaloguj się by móc komentować

szarakomorka @Marcin-K
31 lipca 2019 09:49

-"I przy tej okazji nie mogę sobie jeszcze odmówić jednego zdanka do tych wszystkich"-

Ja też nie odmówie sobie okazji , OT (http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/liberalna-twarz-kaczynskiego-i-krzywy-ryj-kuchcinskiego)

(Ban)

Problemem EF jest nie to o czym pisze ale to, że na blogu stosuje prawa żądzące reklamą (chamską reklamą).

Nie potrafi uwolnić się od "skrzywienia zawodowego".  

Czyżby nożyce się odezwały?

Czy reklama nie może być również chamska?

Ma Pan rację Panie EF, pisze się "rządzące" -  (sprawdzilem w słowniku). 

 

Przepraszam Pana za OT, ale czasem człowiek musi, bo się udusi;-)

(wykorzystałem okazję) :-)

 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @ewa-rembikowska 31 lipca 2019 09:46
31 lipca 2019 10:02

No pewnie sobie przekalkulowała, ale to że to wszystko dzięki niej wypłynęło sprawia, że ona już nigdy nigdzie nie zaistnieje. I ten tuman chciał iść do polityki. Nie mówiąc o jakieś obronie niepełnosprawnych. Jak bym był ultra złośliwy to powiedziałbym, żeby sama sobą się zajęła najpierw. 

A to porównanie z Leperem było oczywiście ironiczne. 

zaloguj się by móc komentować

Pioterrr @Marcin-K
31 lipca 2019 10:03

W wyborach do EP z listy KE dostała się osoba z numerem 10 na liscie. Pani H., gdyby zadbała o rozpoznawalność i poparcie wsród ludzi, to weszłaby też z pozycji numer 7. Ale cóż - jak ktoś swoje deficyty mądrości nadrabia bezczelnością, to tak kończy. Wystarczy w Sejmie jedna Myszka-Agresorka.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @szarakomorka 31 lipca 2019 09:49
31 lipca 2019 10:05

Ja nie mam już cierpliwości nawet, żeby na ten blog zaglądać. Maniackie krytykowanie PiS-u jest już tak nudne jak mecz polskiej drugiej ligi. Brak minimalnego autodystansu to już dla mnie zbyt wiele. Srogo banować też trzeba umieć robić z klasą, jak już ktoś się decyduje na taki sposób radzenia sobie z komentującymi. Poza tym trzeba mieć jakiś "produkt" który się tymi banami chroni. A na tym wskazanym blogu nie ma nic oprócz antypisowskiej żółci.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Pioterrr 31 lipca 2019 10:03
31 lipca 2019 10:06

Myszka-Agresorka przy tej pani to jest szczyt intelektu. 

Nie wiem jak można wyjść do ludzi i powiedzieć, że nie będzie się starotwać bo dawali miejsce siódme zamiast trzeciego. To już nie jest autokompromitacja, to jakieś atomowe publiczne samobójstwo.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
31 lipca 2019 10:26

Za to z Krakowa wystartuje Pawło Kowal.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Marcin-K
31 lipca 2019 10:29

Tak, to kolejny z tych, którym uwidziało się, że Jarosław Kaczyński chciał dobrze, ale to dyktator. Jemu zresztą całkowicie odbiła palma w europrlamencie. Z tego co wiem, to on jest typowym przypadkiem polityka, który został tam całkowicie zdemoralizowany przez pieniądze. Skończy jak Ujazdowski.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Marcin-K 31 lipca 2019 10:29
31 lipca 2019 10:35

To jest przede wszystkim pociotek Heleny Łuczywo

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @gabriel-maciejewski 31 lipca 2019 10:35
31 lipca 2019 10:53

Ale taki pociotek prawdziwy po rodzinie, czy "duchowy"? 

zaloguj się by móc komentować


ewa-rembikowska @Pioterrr 31 lipca 2019 10:03
31 lipca 2019 10:59

Lista KE rządzi się innymi prawami niż do Sejmu.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Marcin-K
31 lipca 2019 12:29

ja ad vocem tytułu notki;

na listach Platformy Ob(sz)czyźnianej znalazły się zdecydowanie gorsze monstra.

 

zaloguj się by móc komentować

Pioterrr @ewa-rembikowska 31 lipca 2019 10:59
31 lipca 2019 12:43

Z tego co góglałem, to w ramach danej listy do sejmu wchodzą osoby wg kolejności ilości zdobytych głosów a nie miejsc na liście.

" W wyborach do Sejmu głosujemy na listy okręgowe, (...). Wyborca dokonuje zatem wyboru politycznego opowiadając się za danym komitetem wyborczym( z reguły partia polityczną)jak również określa swoje preferencje personalne, poprzez wskazanie pierwszeństwa obranego kandydata do uzyskania mandatu. "

https://www.infor.pl/prawo/wybory/parlamentarne/686032,Roznica-miedzy-wyborami-do-Sejmu-i-do-Senatu.html

zaloguj się by móc komentować

Ann28 @Marcin-K 31 lipca 2019 10:02
31 lipca 2019 16:41

A jednak pan Iwony nie docenił. Proszę bardzo: "Mocne spięcie, medialny foch i Schetyna spokorniał: "Rekomenduję Iwonę Hartwich na miejsce trzecie listy KO w Toruniu" https://wpolityce.pl/polityka/457282-schetyna-spokornial-hartwich-jednak-trojka-ko-w-toruniu

zaloguj się by móc komentować

MarcinD @Ann28 31 lipca 2019 16:41
31 lipca 2019 17:18

Raczej przecenił Schetynę ;)

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
31 lipca 2019 17:50

Powiem wam kochani jeszcze coś śmiesznego, na szybkości bo żniwa; Migalski ma dziewczynę po Durczoku.

zaloguj się by móc komentować

Pioterrr @porfirogeneta 31 lipca 2019 17:50
31 lipca 2019 17:57

... która ma zęby po Schetynie.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @Pioterrr 31 lipca 2019 12:43
31 lipca 2019 18:34

To dlaczego oni się tak biją o miejsce na liście?

zaloguj się by móc komentować


porfirogeneta @Marcin-K
31 lipca 2019 19:09

Czy mógłby pan nie używać takich zwrotów jak "walić się na cycę" mój nauczyciel z liceum to by zawału dostał, a potem jeszcze do dyrektora szkoły wysłał. Słownictwo, normalnie spod budli z piwem.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @ewa-rembikowska 31 lipca 2019 18:34
31 lipca 2019 19:14

Jeden obrazek wart tysiąca słów, proszę bardzo, oto obiekt, Schetyna ze swoimi zębami, to może drinki przynosić;Znalezione obrazy dla zapytania julia oleśNie skończe tego rzepaku, zaś leje.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @porfirogeneta 31 lipca 2019 10:26
31 lipca 2019 20:19

"Za to z Krakowa wystartuje Pawło Kowal."

A, to ten Pawel Kowal, ktory po wycofaniu sie z polityki gotowal zupe chyba w jakims programie kulinarnym

w ukrainskiej telewizji [o ile mnie pamiec nie myli]. Tak w ramach pojednania narodow

Ale postanowil wrocic do polityki, jak widzimy. I to mi uswiadamia jedna rzecz: ze Antoni Mężydło mial racje gdy na uwage dziennikarzy odnosnie jego przejscia z PiS do PO, powiedzial ze to nie ma znaczenia. To fakt. Jak w tym filmie, ktory zrobil Hal Ashby - wystarczy byc.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Marcin-K
31 lipca 2019 20:26

Natomiast w Gdansku kandyduje Piotr Adamowicz - brat Pawla, ktorego szybko przerobiono na swieckiego swietego.

Wprawdzie pan Piotr jest tylko skromnym dziennikarzem i nie zaszedl tak daleko jak jego brat [mam wrazenie, jadac jezykiem kinematograficznym, ze zaszedl o jedna kadencje za daleko], ale jeszcze i jego kariera moze wystrzelic.

zaloguj się by móc komentować

Pioterrr @ewa-rembikowska 31 lipca 2019 18:34
31 lipca 2019 20:31

Nie wiem. Może nie znają ordynacji? Albo znają swoich wyborców i wiedzą, że ci głosują na numerki, a nie na nazwiska po nich. Dlatego im wyższy numerek, tym mniejsza szansa, że ktoś postawi przy nim krzyżyk. A pani H. chyba przecwaniakowała. Cyfra 7 dobrze się kojarzy, miała gotowe hasło. Gorzej jakby dostała np. 8 czy 9. Te cyfry z niczym sie nie kojarzą.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Szczodrocha33 31 lipca 2019 20:19
31 lipca 2019 21:10

Pamiętam czasy jak Cezary Gmyz coś tam pichcił; chodził, chodził i sobie Pawło wychodził, ja myślałem że on walczy w Donbasie w jakimś pułku ochotniczym, a tu proszę.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Szczodrocha33 31 lipca 2019 20:26
31 lipca 2019 21:12

A tam, Magierowski też był kiedyś skromnym dziennikarzem, a dziś proszę....

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K
31 lipca 2019 21:31

Dementi; https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/iwona-hartwich-i-miejsce-na-liscie-wybory-parlamentarne-2019,957199.html I proszę się jakoś wyrażać, a nie jakieś "wal się na cycę" kto to widział?

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @porfirogeneta 31 lipca 2019 19:14
31 lipca 2019 23:45

"Jeden obrazek wart tysiąca słów, proszę bardzo, oto obiekt, Schetyna ze swoimi zębami, to może drinki przynosić;"

Piekna i bestia.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K 31 lipca 2019 10:02
31 lipca 2019 23:52

Odczep się od śp. Leppera dobrze? 

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Szczodrocha33 31 lipca 2019 23:45
31 lipca 2019 23:55

Napewno dobrze rozpoznałeś; kto jest "piękną" a kto "bestią"? Dziewczyna fajna, nie powiem...

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @porfirogeneta 31 lipca 2019 23:55
1 sierpnia 2019 01:53

Bestia jest znana z bicia pacholkow. A co oni zawinili?

Dziewuszka miodzio.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @porfirogeneta 31 lipca 2019 23:52
1 sierpnia 2019 07:58

a co Ty wiesz o Lepperze? o jego otoczeniu? o delegowanych rezydentach w ..? 

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @porfirogeneta 31 lipca 2019 23:52
1 sierpnia 2019 09:49

Strasznie się rozkręciłeś. Możesz przestać zachowywać się jak troll?

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Szczodrocha33 31 lipca 2019 20:26
1 sierpnia 2019 09:49

O matko - a ja jakiś czas temu czytałem z nim wywiad, że on nie ma zamiaru tykać polityki. Niedługo całą rodzinę jego wciągną w to szambo...

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @Ann28 31 lipca 2019 16:41
1 sierpnia 2019 10:21

No to jednak jest bezczelniejsza niż myślałem. Po prostu wyczuła, że jak jej czegoś odmówią, to ona zacznie szantażować ich tymi dziećmi. No i osiągnęła swoje. Kto wie, może kiedyś to ją Schetyna będzie błagał o miejsce na liście. Może daleko zajść.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @qwerty 1 sierpnia 2019 07:58
1 sierpnia 2019 21:54

Wiem że chłopa zaszczuli i powiesili.

zaloguj się by móc komentować

porfirogeneta @Marcin-K 1 sierpnia 2019 09:49
1 sierpnia 2019 21:57

Możesz mi darować napominania; a to się język nie podoba, teraz jestem trolem, jest tu securitate, jak już będzie całkiem żle to mnie wywalą.

zaloguj się by móc komentowaćporfirogeneta @qwerty 2 sierpnia 2019 07:43
4 sierpnia 2019 23:00

Wiem tyle ile mi trzeba; bez poparcia służb, to se można palić kukły i obalać Wałęse. Z Poparciem to już jest całkiem inna sprawa. Nawet Marcin Wolski Ci to powie.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować